www.sudzibas.lv Viktorija D Slikta pieredze vairāku gadu garumā/Viktorijas Driksmanes ārsta prakse

Viktorija D - Slikta pieredze vairāku gadu garumā/Viktorijas Driksmanes ārsta prakse

Vairākkārt esmu saskārusies ar sliktu attieksmi no Dr. Viktorijas Driksmanes puses. Kad gāju veikt obligātās ikgadējās veselības pārbaudes, ko man prasa darbā, viņa nevēlējās dot nosūtījumu uz asins analīzēm uz B hepatītu (obligāta pārbaude medicīnas darbiniekiem), pārmeta, ka neesmu potējusies pret B hepatītu (potes nav lētas, darba vieta tās neapmaksā) un beigās ierakstīja, ka viss kārtībā, nekādus izmeklējumus neveicot.Kad slimoju ar klepu, arī nesūtīja ne uz kādiem izmeklējumiem, pēc 3 mēnešiem kļuva tik slikti, ka bija jāārstējas slimnīcā gandrīz 2 nedēļas, jo bija ļoti ielaists klepus, rentgenu man veica tikai slimnīcas uzņemšanā.Kad lūdzu analīzes uz ALAT un ASAT viņa apgalvoja, ka man vispār nav nepieciešamības to pārbaudīt, jo pirms 5 gadiem viss bija kārtībā. Ierastā atbilde uz to, kāpēc nedod nekādus nosūtījumus- pirms pāris gadiem tev viss bija kārtībā, kam tev to vajag. Bet man ir tiesības reizi gadā nodot asins analīzes!Kad lūdzu kādu nosūtījumu uz manis kliedz. kad palūdzu vai varētu izrakstīt kādu nomierinošu līdzekli miegam, jo tējas un sīrupi nepalīdz iemigt, viņa mani pazemoja, teica, ka esmu atkarībniece, narkomāne, ka man jāiet ārstēties pie psihiatra. No kurienes tāds slēdziens par mani, ja tikai pajautāju recepti zālēm, kuras vienreiz man tikai izrakstītas pirms pusgada.Vairāk pie šīs ārstes neiešu un nevienam neiesaku.

V

B briinums 11.12.2015

Diemžēl, arī man jāpiekrīt. Ir lasītas arī labas atsauksmes un varbūt ar zīdaiņiem ir citādāk. Viņa ir manas mātes un mana ģimes ārste kopš manas dzimšanas. Prmais nepatīkamais gadījums bija, kad tika paadaudzēta mana pošu karte poliklīnikā, nomainot skolu 2. klasē, man tās vairs nebija, iespējams, daudzas obligātas potes. Kau arī slimoju reti un uzmanību prasu maz, nekad nesaucu uz mājām, ārste nav pārāk ieinteresēta par manu veselības stāvokli. Ja biju slima un ar temperatūtu atrados viņas kabinetā, zīmes skolai bija jāizlūdzas. Reiz ierados poliklīnikā ar gandrīz 40 grādu temperatūru, vinai gan bija zīdaiņu laiks, tādāļ man ļāva doties pie bērnu dežūrārsta, kaut gan jau biju pilngadīga. Tur man konstatēja saasinātu haimorītu, izrakstīja antibiotikas, kad vēlāk devos pie ārstes, viņa bija ļoti lielā sašutumā, ka neesmu pa taisno lauzusies viņas kabinetā, ka tāda gadījumā jau tiešām laistu pie sevis, zīme mācību iestādei, protams, atkal bija jāizlūdzas. Kad pēc apmēram gada bija stipra saukstēšanās, temperatūra, automātiski tika izrakstītas antibiotikas, kaut arī man pašai likās, ka nav nekas tik nopietns. Kad jautāju, vai varu atkal tik drīz tās dzert, vina teica, ka tas jau bija sen un zāles jādzer obligāti. Nesen, pēc vairāku gadu pārtraukuma, vērsos pie viņas ar smadzeņu satricinājumu. Tagad strādā "Aurā" un klāt nākusi vēl viena māsiņa, kas ir tiešām burvīga, ļoti jauka, viņas dēļ vien, vēl neatmetu cerības, satricinājuma gadījumā viss normāli, bet kad stūdzējos par problēmām ar vēderu un ļoti asām, regulārām sāpēm, viņa tikai noteica par to ka navajag ēst salātus ar krējumu un daudz makaronu (kaut arī skaidri pateicu, ka netietoju baltmaizi, lietoju praktiski tikai pilngraudu produktus, uzturā ir daudz dārzeņu) un nekādas analīzes neesot jātaisa. Jautājums, kādēļ tik grūti dabūt pie viņas norīkojumu uz analīzēm? Manai mātei pirms 15 gadiem bija akūta ginekoloģiska operācija, kad vērsās pie ģimenes ārstes, tika ieteikts padzert jogurta kapsulas.

Man pret viņu nav nekas kā pret cilvēku un negrasos apšaubīt biņas profesionalitāti, man nav ārsta izglītības, taču neredzu no viņas nekādu jēgu.

Sanāca ļoti gari, bet bija sakrājies.

B butne36 18.01.2016

так и есть, направление нужно выпрашивать, при 2 медсестрах прививки не отслеживаются, когда придешь, тогда она просматривает карточку, анализ крови всегда только минимальный, нужно выпрашивать какие-то дополнительные маркеры, специалист написал ей, чтобы она мне сделала анализ на железо, она ответила , это очень дорогой анализ, попейте витамин Д. Анализ мочи зашкаливал, попейте клюкву ее рекомендация.:-)

A An Mari 11.04.2018

Ir laiks, kad notiek profesionāla degradācija, tad ārsta darbs ir jāatstāj. Tas būs stāsts par Viktoriju Driksmani.
Viņai bija uzdots jautājums par slimību bērnībā, kas bija par iemeslu invaliditātes iegūšanai, ārstele, skatoties savos pierakstos nespēja atcerēties. Vēl jo vairāk, būdama par manu ģimenes ārstu 30 gadus, nespēja uzminēt, kurā vietā bija uztaisīta operācija.
Uzdrošinās uzkliegt uz pacientu, priecājas par slimībām.
Kad saakstējos, atnācu pie viņas, viņa uzreiz izrakstīja antibiotikas. Paga, kur es esmu atnākusi? pie ārsta vai zīlēšanas salonā? Ja saakstēšanas iemesls bija bakterija-jā, tad ārstē ar antibiotikām, bet ja infekcija - tad tas ir garām. To var uzzināt tikai pēc asins analīzes. Ne, ārstele nesūta uz analīzi, uzreiz gāž ar antibiotikām.
Gadiem ilgi sāp galva, šī ārstele spēj tikai sūtīt pa apli uz to pašu izmeklējumu, kas rada vienu un to pašu. Kāpēc? Tāpēc, ka ārstele nemaz neatceras, ka viņa jau to darīja. Saka dzert zāles, bet pavisam neatceras, ka labāks analogs bija nodzerts dažus gadus un neradīja pozitīvas izmaiņas.

Viņa jau ir bezjedzīga ārstele, kura spēj tikai kā pērtiķis sekot pošu tabelēm, bet ne jau problēmu risināšanai.
Starp citu izplata ārsta noslēpumu, izpaužot sensitīvus datus kaimiņiem, pavisam nesaprotot, ka viņai ir jāraksta vēstule, nevis laižot baumas starp kaimiņiem.

G Gesper 18.09.2022

Что вам всем мешает поменять врача? Меня мой семейный не устраивал и поменяла на Дриксмане и не могу согласиться ни с одним комментарием(в последнем про совет к психиатру сходить- соглашусь с врачом, если она на самом деле такое говорила. Там ещё и с психологом долго работать необходимо,ибо человек не совсем адекватно воспринимает окружающую реальность). Никаких направлений не надо выпрашивать, более того : была удивлена звонку с напоминанием о прививке и предварительным направлением на анализ по количеству антител(и речь не о ковиде). В первой жалобе вообще враньё: проверку здоровья на работе не имеют право требовать каждый год и эту справку делает не семейный))))