www.sudzibas.lv Viktoria Vai ir laba?

Viktoria - Vai ir laba?

Visiem SVEIKI! Vai jūs varētu man palīdzēt un atbildēt uz sekojošiem jautājumiem:
1) Vai kāds ir mācījies autoskola "Viktoria"?
2)Vai jūs varētu ieteikt kādu labu autoskolu?

V

I Inga 07.07.2009

1) Esmu mācījusies autoskolā Viktoria, ļoti labi paskaidro teoriju, ja kaut ko cilvēks nesaprot-paskaidros kamēr nesapratīs. Protams vajag veltīt laiku mācībām arī mājās, tomēr ar teoriju problēmu nebija un ļoti labi pasniedzēji un autokolas direktors. Instruktori dažādi-tas jau kā veiksies. Gribu pebilst, ka parasti visi instruktori strādā uzreiz divās-trīs autoskolās, jo tagad visiem pietrūkst skolēnu)
2) Iesaku šo autoskolu))

A Ance 19.08.2009

vai šajā autoskolā teoriju pasniedz arī cilvēki, kuru dzimtā valoda ir latviešu?
palasīju atsauksmes mājās lapā.. vieni krievi.

M mimy 28.04.2010

šī skola ir laba.. esmu to beigusi! Ancei varu ietekt to ka aizej pārliecinies vai tur ir visi krievi un tad publiski paziņo ka visi ir krievi!
es mācījos latviešu grupā pie latviešu pasniedzējas vienkārši super pasniedzēja! stāsta ar azartu teoriju un stundās nav garlaicīgi un tik tiešām skaidro kamēr saprotam... takā vispirms pārbaudi un tad runā tik tieši.

veronika tiešām ja izvēlēsies šo skolu tu nenožēlosi

E eksperte 21.05.2010

Daugavpilī- lohatrons.

D Dainis 03.06.2011

Eksperte! Pilnīgi nepiekrītu tavam viedoklim. Esmu mācījies šajā autoskolā Daugavpilī. Man nav neviena slikta vārda, ko varētu teikt par teorijas pasniedzēju, instruktoru, kā arī par autoskolas direktori. Teoriju māca ļoti augstā līmenī. Kvalificēti teorijas pasniedzēji un instruktori. Kaut gan Daugavpili uzskata par krievu valodā runājošo pilsētu, teorijas pasniedzēja latviešu valodas zināšanas bija izcilas. Ļoti laba apmācības metode. Ja kaut kas nebija skaidrs, pasniedzējs visu izskaidro atkārtoti. Šajā autoskolā personāls ir ļoti izpalīdzīgs, visi neskaidrie jautājumi tiek izskaidroti. CSDD teoriju nokārtoju ar pirmo reizi ar 0 kļūdām. Tā kā es tagad pilnībā visiem iesaku mācīties šajā autoskolā. Šī ir viena no retajām autoskolām, kura ļoti rūpējas par savu prestižu. Nesagatavotus skolniekus viņi pat nepielaidīs pie valsts eksāmena. Tā kā atvaino, bet es tev nepiekrītu, jo pats un daudzi paziņas ir par to pārliecinājušies klātienē.

I inga 08.09.2011

школа прекрасная! отношение к людям человеческое теория очень грамотно преподносится!а инструктор Клопов Владимир вообще железный какие нервы надо чтобы изо дня в день нас учить вообщем школ много и ВИКТОРИЯ ОДНА ИЗ ЛУЧШИХ!!!все что зависит от них они делают с ПЛЮСОМ!

I Ievīte 09.04.2014

Ari es esmu beigusi viktoriju, tikai mācījos daugavpilī, ļoti laba, visi pasniedzēji patika, un gan teoriju, gan braukšanu nokārtoju no pormās reizes, tur tacu arī pašiem instruktoriem ir kaut kāds reitings, un viņiem pašiem ir izdevīgi lai pēc iespējas vairāk cilvēku nokārtotu braukšanu ar pirmo reizi.. un to teitingu sastāda csdd, tāka tur viss likumīgi..

I Ievīte 09.04.2014

CSDD mājaslapā var atrast braukšanas instruktoru reitingu, atrodiet uzvārdu un var redzēt cik skolēni ir nokārtojuši eksāmenu ar pirmo reizi, kas kā, tāka visu var atrast, un tāpēc paši instruktori nelaidīs uz eksāmenu nesagatavotus skolēnus.