VIKANDS

Neperciet datorfirma VIKANDS (Riga, Nometnu iela 6)!!! Pie viniem NEKAS nav letaks. Visi iespejamie produkti, kurus vini piedava ir leto, glukaino, kreiso razotaju preces!!! Normali veikali piedava normalas preces, bet siten kakas, un saka, ka pie mums ir VISLEETAAK!!! Reali viniem ir normals uzcenojums un garantiju nodrosina tikai 12 menesi, ja grib garaku- JAPIEMAKSAA!!! Domajat pasi!

K

I Ivars 09.12.2003

vikands ir normaals datorsalons, kuraa paardod normaalas preces, bet serviss gan tur reaali iesuukaa.

V Vikands mani appisa 09.12.2003

ko es dariitu bez muusu miiljaa Vikanda,ja man peekshnji panna pazustu- uz manas videokartes nu olas var cept,tiesa gan attieciigo priekshmetu var iegaadaaties arii saimnieciibas precu veikalaa un daudz leetaak...

N Normunds 11.12.2003

Pilniigi piekriitu saakotneejam topikam.Visi shie mistiski leetie kantori, kaa VIKANDS, PROLEVEL utt., kas nezheeliigi reklameejas Doskaa, izmanto pashas tizlaakaas un nekvalitatiivaakaas komponentes un galvenokaart spiezh uz cenu, bet kvalitaati atstaaj novaartee. Kaut kaadas Elitegroup mammas un OEM prochus ar gada garantiju, kaa arii Ramu VIA, no kuraam 70% ir ar defektiem u.t.t.Visvairaak man patiik konfiguraacija Athlon XP2500 un VIA KM266 chipa MB. AArpraats, kaa no shaadas konfiguraacijas var kas labs sanaakt. Cena sanaak laba, bet aatrums nekaads.Pie tam, taa kaa pats skruuveeju kompjus un zinu cik un kas maksaa, sareekjinaaju vienu vinju PC no normalaam un kvalitatiivaam komponenteem. Man sanaaca, ka puishi straadaa miinusaa. Seciniet pashi. Malachi!!!

J Jolanta 18.02.2004

VIKANDS_ jaa taa ir riktiigi kreisaa firma!!!Nopirku pie vinien ATHLON XP 2500, un peec meenesa sadega gan cietais disks, gan maates plate, no,ainot jaunu, veel nopleesa naudu, bet par nopirkto datoru, pie summas 400,- Ls pat neizdeva ceku!!!Iesaku VID apmekleet so firmu, vai viniem viss ar graamatvediibu ir kaartiibaa?NEIESAKU TUR IEPRKTIES.iR TAADA LABA PARUNA:NEESMU TIK BAGAATS, LAI PIRKTU LEETAS MANTAS!Taa kaa labaak nopeerciet daargaaku mantu.Bet par apkalposanuvispaar labaak pakluseesu.Klientam, kas taisaas tikai kautko pirkt, tam uzmaniiba veltiita kaa labaakos Nujorkas veikalos, bet tikliidz esosais vinu klients atnaak ar garantiju, taa tur ar savu lapeli(kaa vini pasi izsakaas par saviem dokumentiem) vari staaveet un gaidiit, kameer veikalaa ir tukss.Bet taa kaa ar savaam "leetajaam cenaam"visiem sagroziijusi galvas, tad cilveeki tur apgrozaas visu dienu.Ja neveelaties sev bojaat nervus, teereet savu daargo laiku, iesaku par pirksanu padomaajiet, pirms metaties uz pimo "leeto"sludinaajumu.

J jurxx 24.03.2004

nu ja ko jus sakat kreisa da tur naw kreisa vienkaarsi dzeki zin kur pirkt izejvielas pats nopirku atlonXP1700 vienigais gluks ka izmantoja pa vaju barosanas blou un viss kaada jega maksaat vairaak par to pasu jaudu (nedomaju gan) bet nu ir garantija un vairums rigas veikalos varaak pa gadu arii nedod dzeki veinkarsi strada uz loti zemaam cenam un vienkarsi pelan ar pieprasijumu!!! pat ieejot pec vinu darba laika beigaam veikals ir pilns ar jauniem klientiem :DD

D dzelme 24.11.2004

vikands tirgo leto preci bet es prasiju labaku Matesplati neka vinji piedavaja ALBATRON , un barokli 350W, un man viss rulle, ar servisu neesmu saskaries, iesaku uzreiz panemt dazas labakas dalas- cenas tapat letak nekaa citur