M mens 07.02.2006

brakji medz but katrai precei, neatkarigs no ta vai tas ir dators vai sadzives tehnika. un vel jovairak vikands tak to matesplati nerazho, bet tikai pardod. ta ka nevajag teikt ka viss ir sudigs. ja grib pa leto nopirkt tad nav ko brinities. ja pirktu datoru pa 600-800 Ls tad butu viss labi. par kvalitati jamaksa!!!!

M Martins 03.03.2006

iebūvētās video kartes vienmēr bremzē, tāpat kā skaņu karte var čarkstēt, ja mātes plate ir lēta un mikrafonu vajag ieslēgt! ja nemāk rīkoties un grib pa lēto nopirkt datoru, tad labāk izmet naudu miskastē!

R RsDJ 18.05.2006

vikands gadijuma nav tas kantoris kas atrodas uz upisa ielas kautkadaa dziivoklii? es tur vienreiz biju, kad dzirdeju ka pardeveejs tur ar vienu cilveeku runaaja , man paargaaja jebkura veelme tur kautko nopirkt..

B brrr 22.09.2006

jā ir gan tas pats kantoris