www.sudzibas.lv Vija Danga Neprofesionālisms

Vija Danga - Neprofesionālisms

Dermatoloģe Vija Danga ir neprofesionāla attieksme pret klientiem. Biju uz vizīti pie ārstes un kabinetā pavadīju ne ilgāk kā 3 minūtes. Ars te pat neieklausījās problēmā un neuzdeva nekādus jautājumus, viss notika sasteigti un haotiski, tā, ka apjuku mazliet. Sajūta bija, ka daktere uztraucās par savu kabatu, nevis par klienta veselības stāvokli. Jo aptuveni pēc minūtes būdams kabinetā ārste saka “Vizīte maksā 4€, un sākiet meklēt naudu savlaicīgi!” Tiešām? Godīgi sakot, par viņas vizītēm nav pat 1€ vērts maksāt.
Viss ko vizītes laikā uzzināju, ka jāiet uz analīzēm. Ja ārsti ir tādi rīki, kas var nosūtīt tikai uz analīzēm, tad viņi ir bezjēdzīgi.
Nevienam neiesaku vērsties pie Vijas Dangas, tas būs lieki iztērēts laiks un nauda.

Papildināts Harijs444 08.03.2023

Nekompetents dakters

H

Jaukais Andris 08.03.2023

es daru visu lai saglabtu savu reputaciju man ari adas vairs nav del vinas

T taisnibassargs3 08.03.2023

Neesmu saskaries ar so dakteri, tacu esmu dzirdejis no attaliem radiem ka ir slikti, vecmodiga arste un jaa vinas attieksme ir slikta, tacu ka savadak iesi arsteties? Katram savi minusi un plusi, vismaz ada bus vesela

Arkukušjans 08.03.2023

Nu loģiski, ka ārsts venerologs- dermotologs primāri nosūta uz analīzēm un noņem analīzēm paraugus tur, kur "svilst", līdz tam ar Jums viņam nav nekas runājams :D Būs analīzes, būs antibiotikas un viss. Molča...