www.sudzibas.lv Viesu nams “”Urala” Paceļ cena neskatoties un noslēgto līgumu

Viesu nams “”Urala” - Paceļ cena neskatoties un noslēgto līgumu

Sveiki! Vēlētos visus informēt par līgumu slēgšanu ar šo viesu namu. Noslēdzot līgumu par konkrētu summu, prasa ap 50% iemaksu. Brīdī kad tuvojas pasākums, summa pēkšņi ir palielinājusies uz pusi lielāka, uzrādot noslēgto līgumu īpašnieki nereaģē,uzstāj ka summa ir lielāka, ja vēlaties pasākumu,piemaksājiet, ja nevēlaties,tad iemaksātā nauda protams netiek atgriesta un varat meklēt citu viesu namu. Ļoti nelaipni saimnieki, iesaku visiem kas vēlas slēgt līgumu ar šo viesu namu, izrunātās cenas pierakstīt un visu izrunāt un pārunāt rūpīgi jo cenas var mainīties pēdējā dienā negaidot, gan par gultas vietām gan par ēdināšanu.

Papildināts Grosbārts 26.07.2023

Viesu nams “”Urala”

G

RAMONA👀 26.07.2023

Ar kuru viesu namu?

G Grosbārts 26.07.2023

Viesu nams Urala

RAMONA👀 26.07.2023

Līgumā ir konkrēta summa noradīta? Ejiet uz tiesu.

G Grosbārts 26.07.2023

Ja, konkrēta summa, līgumā ir nepilnības ar ko iepazīstināja jurists kad biju pie viņa vērsies. Un sia pēkšņi nomainīts man nezinot.