Viesu nams SAKNES Ventspilii - Netiriba un citi sikumi

Kapec musu gimene aizbega pec 1o minutem, kuras pavadijam Ventspils viesu namina SAKNES??? Liekas, ka nav bernu, kas negribetu kaut dazas dienas pavadit pasakainaja puku un struklaku pilseta, patrakot bernu atrakcijaas bezmaksas, izstaigat ostmalu, pabraukt pa Ventu ar Hercogu Jekabu, paskriet pa molu un patrakot sakoptajaa Ventspils pludmale, kaa ari apmeklet koka atrakakcijas brivdabas muzejaa un izbraukt ar exotisko mazbaniti-super!!! Protams, meklejam ari letakas naktsmajas, jo bijam nodomajusi, kaa katru gadu, pavadit Ventspili 3-4 dienas...Lasiju, ka viesu nams SAKNES Inzenieru iela pirms daziem gadiem nominets kaa labakais viesu nams Ventspilii..Ieprieks sazvanoties, mus sagaidija laipns administrators, tacu, uzkapjot2.stava 4vietigajaa istabina, sis tas parsteidza...pirmais-administrators bez jebkadu dokumentu pieprasisanas man-nepazistamam cilvekam-izsniedza istabas atslegu un noveleja jauki pavadit laiku, un atri devas prom.(laikam mums loti uzticejas)..sakam apgut jauno majvietu-palagi divainaa krasaa, saburziti, dvielis ari ne pirmaa svaiguma, uzmests uz gultas(man tas likas tiesam netirs).Istabina bezgaiss, jo taa atrodas 2, stava beninos, istabaa viens mazs lodzins, pie grieztiem viena spuldzite...novilkam apavus-divaini, grida kaa jurmalas smiltajs(likas-ta sen nebija izslaucta)...liels izbrins bija, kad atveram tualetes durvis-ne dvielis, ne ziepes, ne tualetes papira, apgaismojums ar visai pieticigs...Biju izbrinits, naudu samaksata, bet vai man kaa klientam pasam japerk visi sie sikumi? Domaju, ka tas viss ietilpst cenaa...tam ta butu jabut...ejot leja pa kapnem, ieveroju, ka ari citam istabinam atslegas stav durvis, ej- kad gribi, nem -ko gribi, nac-kad gribi..pagalma majelees dzivoja lietuviesi, laikam vinus sads serviss apmierinaja...Zvaniju administratoram, vins nekavejoties ieradaas un bija neizpratnee par musu kaprizem, atvainojaas, naudu atdeva.Sapratu, ka kada jauna istabene nav paveikusi savus pienakumus...Beegaam!!!...Apmetamies turpat augstskolas studentu viesnicaa-izcili, viss tirs, palagi izgludinati, ir visi sikumi, teicama attieksme, cenas atbilstosi studentu viesnicai...Paldies, jauki pavadijam laiku.bet sliktas atminas par SAKNEM

G

N Neticami 07.08.2011

Neticami, ja kas tāds varētu notikt Ventspilī! Tas izklausās pēc konkurentu apmelojuma.

R Rojs 08.09.2011

Tapec ari sis uznemums ne pern, ne saja gada nesanema Ventspils pilsetas titulu-par labakam nakstmajam pilseta.Viss mainas.

L Liepajnieks 09.09.2011

Biju SAKNES...Bija omuligi, ti tiriba gan bija apsaubama, tualete drusku divaina, bet cenas-pienemamas Paldies