Viesu nams Mežinieku mājas - Apkalpošana

Labdien,Vēlos visus brīdināt, lai nebūtu tāda pati situācija kā mums ar vīru.Precoties izvēlējāmies šo viesu namu kā svinību vietu, radu/paziņu naktsmītnes un galda klāšanu, jo paziņas bija ieteikuši šo vietu, vīra vecāki arī dzīvoja netālu no šis vietas. Pārrunājot ar saimnieci visas nianses par ēdiena pasniegšanu, cienastu un tml, bijām vienojušies par konkrētām lietām, izvēlējāmies ar vīru paši savu ēdienkarti. Pienākot mūsu skaistajai dienai, ierodoties vienu mājās:1) saimnieces nebija visu vēl sagatavojušas norunātajā laikā, līdz ar to, nācās improvizēt ar laika nosišanu, kā rezultātā ēdām tikai ~ Plkst.20:00 ; 2) secinājām, ka aukstais galds neatbilst tam, ko bijām sūtījuši ( piemēram nebija svaigo salātu, tā vietā uzlikts kaut kas cits) . 3)Visbēdīgāk bija tad, kad nesa silto ēdienu, kotletes nebija ceptas, bet gan sautētas, kartupeļi vārīti šķīda ārā, garšas ēdienam nebija nekādas. No visa ēdiena es pa visu vakaru savās kāzās apēdu dažas karotes siļķi kažokā. Vēlos piebilst, ka mulsināja pārbāztie šķīvji uz galda ar vāverītēm, sēnītēm un citām salduma lietām, ko nebijām sūtījuši( laikam salātu vietā) un otrās dienas soļanka, kurai nezin kāpēc bija pievienotas krabju nūjiņas un pupiņas, kaut arī par tādu neko nebijām vienojušies. Vēlos piebilst visiem, ka esiet uzmanīgi un rūpīgi par savu pasākuma vietu izvēli dzimšanas dienā, kāzās vai jebkādā citā pasākumā, kur Jūs plānojat. Diemžēl mums nepaveicās, jo iepriekš lasot atsauksmes par šo vienu māju, nebija sliktu komentāru :(

V Valda123 14.12.2015

Abu bērnu kāzas svinējām šajā viesu namā. Nevienu sliktu vārdu nedz no viesiem ne no bērniem nedzirdējām. Saimnieki bija ļoti pretimnākoši un laipni gan pret mums, gan viesiem. Izklausīja visas mūsu vēlmes un izpildīja tās godam. Vieta pasakaina, galdi bagāti un ēdiens garšīgs. Ļoti patīkamas un mājīgas telpas. Brīnišķīgi nosvinējām bērnu kāzas un visiem, bija ļoti jautri. Radās vēlme pēc laika atkal satikties šeit!