Viesu nams "Gaujaspriedes" - Negodīgs uzņēmums

Tiem, kas šajā viesu namā jeb atpūtas kompleksā vēlas ko svinēt, rūpīgi iesaku 7reizes nomērīt un obligāti noslēgt līgumu atrunājot visu, lai nesanāk sačakarēts pasākums. Jums elementāri var paaugstināt maksu un izlikt no viesu nama par to brīdinot 1-2dienas iepriekš, kad jau viss ir sarunāts un par vēlu pārdomāt. Mūsu kāzu diena pateicoties šim "superīgajam" uzņēmējam tika pamatīgi sabojāta, ak jā, viņš pat neturēja par vajadzīgu iepriekšējā vakarā atļaut mums izgreznot telpas un maksa paaugstinājās vairāk kā uz pusi.
Esat uzmanīgi!!!

I

L linda 13.08.2008

Pati labākā reklāma ir cilvēku pieredze...
Un par šo vietiņu mums viss ir skaidrs...

S Sandra 26.08.2008

Inga, neapskaužu viesu nama īpašniekus un darbiniekus, ka jūs tur bijāt. Esmu šai viesu namā bijusi vairākkārt un braukšu vēl, jo mani iepriecina tik atsaucīgi saimniekiun tik labu virtuve, esmu pat pārņēmusi ēdienu receptes, kuras izmantoju mājās. Jūsu gājiens liecina, ka ar jums pašiem nav kaut kas kārtībā. Vai nu jūs esat kašķīga pēc dabas, vai arī ar citu apmelošanau vēlaties rīkot savus pasākumus pa velti. Bet pa velti var tikai cilvēkus apmelot. Novēlu jums saņemt to, ko esat pelnījusi.
Gaujaspriedes saimniekiem novēlu, lai jūsu darbs sagādā tikai prieku, gan jums, gan apmeklētājiem!

A aneta 27.08.2008

Es esmu patiesi izbrīnīta, cik cilvēki var būt nekrietni! Kad precējās mana draudzene, tad tieši saimniece apvaicājās par galda noformējumu, salvetēm un citiem sīkumiem. Pieskaņojās viņu vēlmēm. Kā rezultāta viss bija vienkārši fantastiski!
Ir vienkārši jābrīnās vai Jūs rakstāt patiesību? Kāpēc gan Jūsu kāzas atšķīrās no manas draudzenes kāzām?
Un tā nav īsti skaidrs, vai Jūs esat kāzas nosvinējuši, vai jūs izdzina laukā?
Lai jau Jums veicas! Bet Jūsu teiktajam ir maza ticamība.

C cepums 27.08.2008

Inga esmu šokēta par jūsu teikto, esmu tur bijusi vairākkārt un nekad nekas tamlīdzīgs nav noticis... Rodas jautājums "Kad jūs peiteicāt savu kāzu dienu?", ja pirms ilgāka laika tad tas ir pilnībā saprotams, ka cenas cēlušās. Es par šo uzņēmumu un viņa saimnieku neteiktu nevienu sliktui vārdu, pat rokas neceļās to darīt. Varbūt tiešām vaina bija jūsu starpā, bet vieglāk jau to ir novelt uz cita pleciem...
Pameklējiet vainu sevī nevis nomelnojiet šī uzņēmuma īpašnieku!
Šis uzņēmums ir super...
Cilvēki neklausieties tajās muļķībās, nesakat NĒ pirms paši to neesat izmeiģinājuši, ticat jūs to nenožēlosiet.

V Valmieriete 28.08.2008

Inga, Jums būtu jākaunas par to, cik niecīgu summu esat samaksājuši par sniegtajiem pakalpojumiem. Ja es būtu šo saimnieku vietā, es tiešām jūs izliktu no viesu nama, bet jūs savu kāzu dienu nosvinējāt.

K keita 28.08.2008

Četri pēdējie "slavinošie" komentāri izskatās vienādā stilā rakstīti-es nebrīnītos, ja tos būtu rakstījis viena un tā pati persona un visticamāk-šim uzņēmumam tuvu stāvoša un manāmi ieinteresēta;-)) "kas tad sunim asti cels, ja ne pats"!!!

H hahaahs 28.08.2008

Piekrītu Keitai...rokraksts vienāds :)

A Anna 28.08.2008

Piekrītu Keitai .
Anna

D Dace 28.08.2008

Par šo viesu namu un tā saimniekiem ar vīru varam teikt tikai to labāko! Kāzas tika nosvinētas godam 2007. gada aprīlī, galdi noformēti super, apkalpošana augstā līmenī! Saimnieki labsirdīgi un sirsnīgi cilvēki, kas parūpējās, lai mums šī diena būtu visskaistākā no visām! Paldies viņiem vēlreiz par to! Veiksmi un daudz kāzinieku arī turpmāk!!!

Dace un Jānis

L Linda 28.08.2008

Te konkreti izskatas, ka uznjemuma tuvu stavosha persona rakstas vairakus komentarus, jo saprot, ka ir neslava celta.
Katrs jau zin kadu putru eedis!! ;)
Bet tagad man sak likties aizdomigi, ka tik visi slavinajumi nav neiisti,jo cilveki jau nesak ne no sha ne taa neslavu rakstit.
Domaju, ka tai personai, kas rakstija kaa Sandra, Cepums, Estere un Valmieriete bija sakersanaas ar Ingu par pakalpojuma kvalitates jautajumiem (varbut vinjas abas kasjkiigas) un tagad vinja domaa, ka baigi gudra.
Nu man jau skaidrs, ka kaut kas tur nav tirs.
Parasti iesniegtaam sudzibaam nav tada rakstura sarakste - tik nedabiga sanakusi!!
Bet par viesu namu - man virs tur bija uz firmas saliedesanas pasakumu - teica, ka viss ok! ;)

M m..... 28.08.2008

Esmu tur bijusi, bez starpgadijumiem, bet lai es tagad ne par ko īpašu ietu slavināt un cildināt...izskatās, ka tur labi dzejnieki strādā...

R Rūta 28.08.2008

Cien. Inga es teiktu ka jūs esat zemiskākie cilvēki kādus es zinu. To ka jūs sabojājāt pašam īpašniekam kāzu dienu jūs esat piemirsuši pieminēt šeit. Kam tad rīkot kāzas, ja žēlojat naudu. Un tie visi cilvēki kas ir uzrakstījuši labus vārdus par šo uzņēmumi ir tur bijuši un svinējuši kāzas, jubilejas utt. Es tur nostrādāju gadu un nekad neviens viesis nav sūdzējies par šī uzņēmuma saimnieku.

A ako? 28.08.2008

Kautkā Ingas rakstītajā nemanīju, ka būtu minēta tā ""niecīgā"" un ""pa baltu velti"" summa, par kuru tie, kas aizstāv, te raksta.Kā jūs zinat, cik Inga ir samaksājusi? Un vēl man ';sķiet, ka jāmaksā tik cik ir sarunāts, jo vairāk prasīt ir nekorekti.

I Igors 29.08.2008

Esmu bijis viesu namā vairākas reizes, es neticu tam, ko raksta Inga. Lai apstrīdētu viņas teikto, var aizbraukt un palasīt viesu grāmatu, kurā cilvēki ir rakstījuši tikai pateicības vārdus. Man zināms, ka viesu nama eksistences laikā Valmierā nav dzirdēts nekas slikts, bet ja tā būtu, tad valmierieši par to vien runātu. Lasot A Ko? komentāru, piekrītu, ja ir sarunāts, tad tā arī jābūt, bet atvainojiet - ja paiet pusgads, gads? Cenas tagad mainās iknedēļu. Kāpēc Inga neuzrakstīja, cik un kad bija sarunāts? Man liekas, ka Inga, maigi sakot, melo.

I Ināra 29.08.2008

Biju viesu namā kristībās, nekas īpašs, par paklpojumu sniegšanu pat čeku neiedeva, kaut gan summa nebija maza. Piekrītu Ingas rakstītam .

Ināra.

ž žurnālists 02.09.2008

Vai vai vai... tas, ka paši nomelnotāji slēpjas zem deviņiem vārdiem šeit un citos portālos ir skaidrs. Zinat kā ir - viss kādreiz nāk atpakaļ un par šādu rīcību pieļauju nāksies kā minimums nosarkt šīs sūdzības ievietotājam.

Jums nepatika?! Tā iespējams ir jūsu necilā nolaidība. Jums pretīm stāv tūkstošiem cilvēku, kuri ar deviņstāvu vārdiem var jums stāties pretīm! Mēģināsiet apgalvot, ka arī šis komentārs ir līdzīgā stilā rakstīts kā iepriekšējie, kaut arī skaidri redzama rokraksta atšķirība?!
Ko jūs te īsti cenšaties panākt, aizstāvēt?!
Jūs savu sūdzību esat ievietojuši, ko tad jūs te vel cīnaties?! Katram cilvēkam taču pašam ir sava spriest spēja. Protams, jums ir kārts rokā - maldināt pēc iespējas vairāk. Cerams tā kārts sadegs līdz ar visu rakstu!

Pasniegt informāciju ir ļoti viegli. Jo cilvēki arī, protams, lasa to, ko viņiem pasniedz. Šajā gadījumā īgnu cilvēku īsti neizskaidrotas situācijas muļķības! To, kāda situācija ir bijusi patiesībā zin tikai šī persona X un vietas īpašnieki. Ja būtu rakstijis kāds no īpašniekiem šeit - pavisam noteikti būtu kāda atlsēga visam minēta un tiktu mēģināts izteikt savu nostāju un variantu visā, bet kā jau paši redzat ir tikai laba vēlējumi un atsuaksmes. Un ir gana dīvaini, ka ir tikai viens cilvēks, kam ir sakāms kas slikts vai ne tā?!
Ir minēti kautkādi fakti, bet tajos pat nejūt īsti emocijas.
Interesantākais ir tas šajā visā neslavas celšanā, ka persona ievietojusi savus rakstus lielākoties portālos, kur nav nepieciešama reģistrācija. Tas liecina par to, ka cilvēks kaut ko slēpj. Kas, protams ir identitāte, bet ne tikai... (kautgan arī portālos, kur ir jāveic reģīstrācija Anna var reģistrēties kā Pēteris)

Godātie lasītāji - uzklišķinat uz sadaļas ''Lasīt visas sūdzības par viesu nams "Gaujaspriedes" '' augšējā, labējā stūrī. Ši ir vienīgā sūdzība, kas parādās sarakstā. (Protmas, ja pēc šī raksta izlašīnas ''centīgajos'' nebūs parādījusies velme ievietot vel kādu dublikātu)

D DidzisunKarīna 02.09.2008

Pilnīgas MUĻĶĪBAS!!!2007. gadā mēs arī tur svinējam savas kāzas, taču neko tamlidzīgu nepiedzīvojām! Saimnieks bija ļoti laipns un atsautcīgs. Esam priecīgi, ka izvelējamies tieši ŠO vietu:)

I Inga 26.09.2008

Sveicināti, te raksta sūdzības iesniedzēja Inga un nebūt neuzskatu, ka man būtu jāslēpjas zem izdomātiem vārdiem. Tiem, kas te dedzīgi metas aizstāvēt viesu namu, vēlos norādīt, ka manā tekstā ir runa par to, lai cilvēki rūpīgi pārdomā un lai sevi pasargātu, jānoslēdz līgums.
Piebilde tiem, kas ir lietas kursā par mūsu noslēgtop darījumu par " mazām summām", ja jūsuprāt summa virs 1500LVL skaitās maza, tad tiešām salīdzinājumā ar Vecrīgas krogu cenām, šie cenrāži nobāl.

Ja šajā dienā saimniekiem pašiem bija kāzas, tad tā arī vajag teikt, ka atvainojamies, bet šajā dienā viesu nams jau ir rezervēts. Nu nesaprotu kur ir problēma. 10mēneši iepriekš rezervēts datums un atstātas koordinātes nevar būt par iemeslu tam, lai par maksas paaugstināšanu atcerētos tikai 2dienas pirms pasākuma. Viesu namā bijām vairākkārt!

Kas attiecas par čekiem, šādi vnk netiek izsniegti.
Par apkalpošanu vai galdu kvalitāti nebija teikts neviens vārds, tā kā saimniecītes atslābstiet, runa bija par saimnieku attieksmi.

M mahi mahi 26.09.2008

Skiet, ka saimnieki pasi savas kazas par katru cenu bija iedomajusies tiesi taja datuma, kad jau ieprieks bija norunajusi so laiku citiem cilvekiem! Tatad parasti viesu nams ir ok. tomer nepatikami uzzinat, ka vini var izrikoties ari sadi.

M mahimahi 26.09.2008

Es ceru, ka tas "zurnalists" nav ists zurnalists???