Viesu nams "Gaujaspriedes" - Negodīgs uzņēmums

Tiem, kas šajā viesu namā jeb atpūtas kompleksā vēlas ko svinēt, rūpīgi iesaku 7reizes nomērīt un obligāti noslēgt līgumu atrunājot visu, lai nesanāk sačakarēts pasākums. Jums elementāri var paaugstināt maksu un izlikt no viesu nama par to brīdinot 1-2dienas iepriekš, kad jau viss ir sarunāts un par vēlu pārdomāt. Mūsu kāzu diena pateicoties šim "superīgajam" uzņēmējam tika pamatīgi sabojāta, ak jā, viņš pat neturēja par vajadzīgu iepriekšējā vakarā atļaut mums izgreznot telpas un maksa paaugstinājās vairāk kā uz pusi.
Esat uzmanīgi!!!

I

A aneta 30.03.2009

Liels, paldies viesu nama saimniekiem, par manu skaisto dienu, vienkarsi viss bija augstakaja limeni.galdu noformejums bija fantastisks, ka ari viss parejais super ! bet pati vieta...pat mani arzemju viesi bija patikami parsteigti par so jauko vietinu. mums bija loti, loti labi. lai jums veicas !

I Ieva 26.05.2009

nezinu ko ta Inga te cepaas, bet viesu nams ir super skaists un saimnieki forši...Iesaku tur doties atpusties!!!

K Kristyna 12.06.2009

Es arī tur esmu bijusi - nekāda vaina, saimnieks bija ļoti pretīmnākošs, cenas vidējas, ēdiens garšīgs ar interesantu izdomu.
Pirms pasākuma saskaņojām izmaksas ar mūsu vēlmēm, tā kā mums nekādu pārsteigumu nebija.

A aneta 01.08.2009

nemaz nezinaju, ka tepat pie pilsetas ir tik skaista vieta. gribu darit zinamu citiem, ka seit viss ir normali, saimnieks jauks, visu izstastija, paradija. musu zina bija izvele, un tiesam mums viss apmierinaja.

L liiva 09.08.2009

aarpraats, cik daudzi cilveeki sheit ir rakstiijushi shii viesu nama iipashnieku vai darbinieku vaardaa!!! pilniigi kauns paliek, kaa pieaugusham cilveekam nav kauns rakstiit no dazhaadiem nikiem! nee, iisteniibaa smiekliigi! inga, malacis, ka pazinjoji mums par sho vietu, jo es tieshi plaanoju maasas kaazas, un sho vietinju apsveeru, kaa vienu no variantiem. nu, kad es zinu, cik izmisiigi vinji sevi sheit aizstaav, tad es pat vairs neizskatiishu sho, kaa variantu. iipashniekiem noveelu- tikt pie praatinja! pirms rakstiit ar vienaadiem nikiem, nomainiet arii stilu, un apskatieties paarejaas viesu nama suudziibas- nevienam nav uzradushies TIK daudz aizstaavju, kaa shim iestaadiijumam hahaha

G Gints 14.08.2009

Viesu namā Gaujaspriedes tu aizmirsti visas rūpes un vari baudīt krāšņo dabu, kura ietver šo burvīgo kompleksu! Vēlos teikt to, ka šī kompleksa saimnieki spēj paveikt brīnumu, lai viesi justos laimīgi (ekselenta uzņemšana un pasākumu organizēšana).

Šo kompleksu ar manu kolektīvu izmantojām pagājušajā ziemā un pat šodien kavējamies burvīgajās atmiņās par brīžiem ko pavadījām tur ...!

Gints

S Signe 16.08.2009

Arī man nešķietm ka Ievietotā sūdzība varētu būt pamatota. Tieši vakardien tur nosvinējām lielisku ballīti, svinot draudzenes jubileju. Ne ar kādām sūdzībām nesaskārāmies. Jauka vieta. :)

E EVERE 23.09.2009

Šī nav viesu grāmata, tapēc pateicību nerakstīšu, bet varu tik minēt, ka esmu tur bijusi vairākkārtīgi un braukšu vēl un vēl un man pilnīgi pie kājas ko te gvelžat! Varu tik piebilst, ka ar cenām un attieksmi viss ir vislabākajā kārtībā!
Tā kā negatīvie ar dzīvi neapmierinātie burkšķi tiekat galā ar savu prātu! Tikai ceru, ka saimnieki šo sviestu nelasa, bet, ja tomēr - tad neņemiet galvā!!! ;) :) :)

E Elmari 18.11.2009

Ticiet vai nē, bet piekrītu Ingas teiktajam.Mums ar tāda pati problēma bija ka viss bija jādara pēdējā momentā.Un ar to galdu arī tā ka tā slavenā 36.av skolotāja, sarakstīja savā lapiņā to ko mēs nemaz neņēmām tā kā mazliet klibo tā uzņēmējdarbība.Citam varbūt +/- 200ls nav nekas.Man bija
P.S. Nesalīdzinat kāzas ar ballītēm.

I Inese 12.12.2009

Cik zinu, tad šeit galdus klāj SIA Sanvik no Strenčiem.Esmu redzējis kā izskatās kā tie galdu klājēji izskatās.Nagi tādi, ka tikko no kūts nākuši.Saimnieki izskatās pēc tādiem, kas tiko no meža iznākuši.Zobi nemazgāti, rokas nekoptas-pretīgi.

R Roljee 24.12.2009

Nu ja godiigi!! Tu tur pa savaam kaazaam dzen reaalu fufeli! Es saimnieka vietaa taadai gniidai buutu uzkaasis 3x un peec tam veel atrastu par ko piekasiities!!

Jums vienkaarsi drosvien gribeejaas baigaas extras pa briivu ja ka taa cepaties ka jums pasaka ka nekas par paldies nenotiek!!?

Buutu druscinj nokauneejusies!!! Fuuu pazors ar taadiem pat runaat!!

Nepteiciigie veelu jauku kopdziivi un ceru ka viens otram riikles nepaargrauziisiet deelj paaris simtiem Ls!!! Bye bye!!!

V Viktorija 04.07.2010

Inga galigi nepiekritu ko jus te morgojat ! :)

esmu pati svenejusi savu jubileju saja viesu nama ! :) un nekads vainas tiesma nebija ! :) saimnieki ir superigi cilveki :)

un šogad atkl svinesu savu jubileju tiesi saja viesu naama ! :)

G Gatis 28.02.2011

Varu pasmaidiit Miiljie un atveert jums actiņas
šovbiznesaa ljoti populaars panjeemiens
+ vai -
vienalga reklaama
Par Sevi galvenais nerunaa sliktu
paareejais viss nostraadaa kaa reklaama
veiksmi jums visiem darbaa un nedarbos