viesu majas - klienti

Viesu mājas saimnieks, iz Rīgas, saku Tā, ka arī ir daudz viesu, kas ierodas uz viesu mājām un domā, ka par visu ir un var atļauties i tomātus uz sienām mest, i gultas salauzt, i pīpēt (smēķēt) telpās utt., tāpēc, lūgums visiem viesu māju apmklētājiem, tomēr, cienīt otra darbu un ieguldījumu un Jūs neesai maksājuši, lai ņirgātos par mums, ja kaut kas nepatīk, lūdzu, sakiet to uzreiz īpašniekiem, nevis mest ar tomātiem pa sienu. Diemžēl tā ir, cik nav gadījies, ka noīrē telpas svinībām - lūdzu, bet nu nevajag jau cūkkūti atrast, cik zinu laukos pat aiz cūkām ir tīrāks. Cienīsim viens otru, un, ja vēlies atpūsties - SUper, bet nedemolē visu un neatstāj aiz sevis nekartību, kuri ne galu, ne malu neredz. Protms es nerunāju par visiem cilvēkiem, pasarg tik, bet ik pa laikam, lūk gadās arī tā.

J

K kaskaskur 19.01.2011

Tieši, Tā!

A Anita 19.01.2011

Esmu viesu nama saimiece un pilnīgi 100% piekrītu rakstītājam Jankam. Redz, mēs viesu nama saimnieki nevaram pasūdzēties, bet redz, klients to var darīt visos portālos un apgānīt ar visādiem vārdiem viesu namus. Piemēram, man nepatika gultasveļas krāsa, saimnieks vai saimniece viņam neuzsmaidīja utt., peles esot skrējušas pa zāli, veļa smirdēja utt. Vispār jau nu šausmīgi citreiz lasīt komentārus ko raksta cilvēki par viesu namiem. Iespējams, ka arī ir tādas vietas kur ir tā gadījies. Bet vienu lietu gan es novēlu klientiem kas brauc uz viesu namiem. Nu lūdzu, lūdzu cienīsim arī otra dabiņu, jo tad kad Jūs vēlaties apskatīt viesu namus, tad gan jūs sakat, cik te ir skaisti, tīri utt., bet kad Jūs braucat prom!!! Tad nu ir tīrās šausmas! Nevajadzētu darīt tā - es maksāju un man viss ir pie kājas! Lau Jums un mums Jaunajā gadā uzsmaida veiksme!

J Jana 19.01.2011

Lūk, arī es esmu saimniece viesu mājai, arī par visi 100% piekrītu, jo mums nav, kur sprukt, Jādzīvo pēc teiciena, ka klientam taisnība, bet ziniet ne vienmēr. un nevajag iedomāties nezin ko. Tur jau ir tā lieta, ka bļaut mēs visi mākam, bet runāt un izrunāties ne. Un kur nu vēl kārtību aiz sevis atstāt.

D doki 19.01.2011

Ja soglana, ne nado govnitj i portitj imuwestvo teh ljudej kotorie vam predlagajut uslugi.Gosti zaplatili 1 raz i dumajut, 4to posle menja hotj potop. Nado ponjatj 4to eto NE TVOJE 4to Ti sobiraeshsja isportitj

C citastarpā 26.01.2011

Dažas vietas Austrijā un citur nelabprāt ņem krievus.