www.sudzibas.lv Viesnīca TALSI cenas un apkalpošana

Viesnīca TALSI - cenas un apkalpošana

Esmu no Liepājas, bet pagājušas nedēļas beigās darba dēļ nācās palikt Talsos.Izvēlējos Viesnīcu TALSI, jo tā ir tuvāk centram un darba vietai.

Ierodoties viesnīcā mani sagaidīja briesmīga paskata meitene, administratore.
Pati darbojos apkalpojošā sfērā jau vairākus gadus un zinu, ka nekad nav pieļaujams ierasties darbā netīriem matiem un sasvīdušai.
Bet diemžēl tieši tāda bija šī meitene, taukainiem matiem, briesmīgu sejas ādu un par dreēbēm nemaz nerunāsim, jo likās ka viņas drēbes ir noķepušas ar ēdienu vai ko tādu un atrodoties blakām no viņas nāca tāds "aromāts"!es jau saprotu, ka ir vasara un ir karsti, bet tomēr ir taču visādi dezoderanti utt, lai nomāktu sviedru smaku.

Un par cenām runājot, samaksāju 25ls, par vienvietīgu numuru ar brokastīm, it kā jau normāla cena, bet tā istaba - pēckara laika gulta un skapīši, smird pēc cigaretēm.Manuprāt neatdekvāta cena par tādu numuru.

Vispār brīnos kā šai viesnīcai var būt 3 zvaigznes, jo no rīta noejot uz recepciju jautāju par brokastīm(cenrādī bija norādīta cena ar brokastīm 25ls) tā pati nekoptā meitene man nelaipni atbildēja, ka "VAROT UZSMĒRĒT MAN MAIZĪTES"!!!kas tā vispār par atbildi, ja cenā ir brokasti, tad es gribu normālas brokastis, nevis netīrīgā administratore man smērēs kaut kādas mistiskas maizītes.Es tomēr maksāju naudu, tā tad esmu kliente un man ir tiesības saņemt visu par ko es maksāju.

Tuvākajā laikā vēl būs jāuzzturas Talsos un es noteikti nepalikšu šajā viesnīcā.

F

I I............. 19.08.2010

Šermuļi pārskrēja. Iedomājos speķainas maizītes no speķainas rokas. Ja nomazgājas, tad sviedru smakas nav arī bez dezodoranta. Dienas laikā ir arī lietojamas mitrās salvetes, ja ir problēmas ar svīšanu. Tad palikāt bez viesnīcas brokastīm?

A Aleksa 19.08.2010

Pārāk subjektīvi, izskatās, ka autorei nekas un nekad nav labi, pēc viņas apraksta, administratore vispār smirdīga bomzene, sorry, neticās.

T Tara 19.08.2010

Domaaju, ka shii pati administratore arii tiira istabinjas un taisa brokastis, tas noziimee, ka vinjai, iespeejams, pa dienu nav laika pat dushaa ieskriet. Ja ar gultu viss bija kaartiibaa, tad suudzeeties nevajadzeetu. Par smaku gan veel vareetu striideeties. Es noteikti nosistu cenu.

Bet kaadam vispaar ir jaabuut kultuuras liimenim, lai kaadu cilveeku nosauktu par briesmiigu?

J Juris 19.08.2010

Vispār izklausās nepatiesi un pēc lētas neslavas celšanas...konkurenti, kko ne tā pateica vai vnk ir cilvēks kam kkas riebīgs jāpasaka?
Vispār šajā saitā reti kurai sūdzībai var ticēt, jo te var ierakstīt jebko par jebkuru un nekādas atbildības.Demokrātija tak...

L lauris 20.08.2010

Pagajoso gadu, vairakas reizes, biju Talsos ari vienu reizi biju apstaies saja viesnica, torez vel tur bija puse iztaisits remonts puse ne, un cenas del ta atskiras, brokastis es ari needu, normali tur vareja paest alus darza un rimi otraja stava, nakamaja reize biju apstaies viensica saulite kur par 12 latiem diena, bija krietni labaks serviss, laipna apkalposana un normalas brokastis

- ---------- 21.08.2010

Jaa, veemiens naak iedomaajoties ka shitaada smirdele taisiitu brokastis tur!
Iespeejams pat peec tualetes apmekleejuma vinja nemazgaa rokas...

L Ligita 06.09.2010

Paliekot pa nakti šajā viesnīcā piedzīvojām pilnīgi pretējo. Mūs sagaidīja smaidīga, laipna administratore. Viesnīca draudzīga arī mājdzīvniekiem jo nakšņojām ar trim suņiem. Viss bija tīrs, kārtīgs, brokastis garšīgas.

E Eli 19.10.2010

Ka tik šī briesmone nav bijusi pati kliente. Jo šajā nedēļā arī Talsos bija nenormālā Maximas apsardzes direktore, kura arī ir no Liepājas. Pārāk daudz sakritību. Un ja tā bija viņa tad viņas vārdiem nav ko ticēt. Jo viņai viss ir slikts, tikai pati laba.

I Inese 20.05.2011

Daļēji piekrītu, pati tur nakšņoju, kad braucu darba darīšanās, vnk citur nebija kur palikt... Par reģistartūru - darbinieces laipnas, bija arī, iespējams, tā pati pieminētā administratore, kurai problēmas ar sejas ādu.. Saģērbusies bija solīdi, žaketē un blūzē, attieksme laipna, koptēls labs. Par seju runājot - jāsaka, laimīgi cilvēki, kam nav problēmu ar sejas ādu! Bet vai viņa vainīga??? Tāpēc viņa tagad nedrīkst strādāt nevienā darbā, kur ir jātiekas aci pret aci ar klientiem?? Izklausās pēc diskriminācijas... Par numuriņu...arī es biju vīlusies, protams, negaidīju nekādas ekstras, bet nu tik daudz, ka izvēdinātu isabu, kurā nesmird, gan.. Brokastis...tā kā man bija tikšanās 9.00, tad brokastot gāju 8.00, nekā vairāk par kafiju un maizes šķēli ar gurķi nebija, par to pabrīnījos..Ja ir zviedru galds, nu tad nu būtu jābūt kādai nelielai rezervītei, lai tiem, kas brokasto vēlāk, arī kas tiek, ja jau piedāvājumā ir brokastot līdz 10.00 ... Veiksmīgu darbošanos viņiem arī turpmāk! bet tā kā darba darīšanās esmu nakšņojusi arī citur, tad nu nākamreiz, kad braucu, plānoju savu maršrutu tā, ka nakšņoju kādā citā pilsētā...

G Guliks 10.09.2011

Za to apkopēja zina 3 valodas.

P pile 03.02.2014

Pagājušajā nedēļā darba darīšanās paliku ar kolēģi tur 3 naktis.
Istabiņa bija vēsa, remontu sen nav redzējusi, kad dabujām sildītāju no reģistratūras, tad tas sita ārā drošinātājus istabiņai, tapēc arī tas bija tikai daļēji lietojams. Pirmās divas dienas bija laipnas meitenes, bet trešajā dienā bija kungs. un trešajā dienā atgriežoties viesnīcā vakarā, bet prasīšanas mums piešķirtais sildītājs bija aiznests prom. Kad palūdzu, vai varētu iedot atpakaļ sildītāju, neapmierināts atnāca uz istabiņu, pateica, ka te taču ir ļoti silts un negribīgi iedeva sildītāju. Pēdējā rītāsilto ūdeni pieslēdza tikai 7:00 no rīta, kaut gan brokastis ir jau no 7:00, līdz ar to duša 6:30 bija pa auksto.
Brokastis nodrošināja lejā esošā kafejnīca, tur vismaz bija pirmajās dienās silts, uz beigām jau ar palika auksts. pa lielam brokastis bija ok, varēja tikai lielākas porcijas.
WIFI ir Lattelecom un irk pa ~30min ir jāapstiprina savienojums pa jaunam noskatoties 15sec reklāmu, tas bija ļoti apnicīgi.
Šajā viesnīcā personīgi vairs neplānoju palikt. Nesaku, ka viss tur ir tikai slikti, bet tomēr ir diezgan bēdīgi.