Vidzemes Slimnīcas dzemdību un ginekoloģiskā nodaļa - Nelaipna attieksme

Apmeklēju Vidzemes slimnīcas uzņemšanas nodaļu ar sūdzībām grūtniecības 34nedēļā. Viss bija kārtībā ar personāla attieksmi, visi bija laipni līdz nonācu Dr. Kumpiņas apskates telpā. Attieksme bija uzbrūkoša, viņa neveica ne toņu ierakstu, ne sonogrāfiju lai pārbaudītu vai viss ir kārtībā. Tā vietā ātra apskate uz krēsla un uzbrūkošā attieksmē man paziņo lai es dodos mājās un staigāju. Kad cita ārste ieteica uzlikt mani vismaz uz toņiem, tad pretī saņēmu tikai to, ka neies ņemties un papīrus arī nekādus izrakstu nedabūju par ko mazliet šokēti likās arī uzņemšanas darbinieki. Tā nu braucu mājās nenomierinājusi savu satraukumu un mēģināšu tikt pie savas ginekoloģes uz sonogrāfiju lai nomierinātu savu prātu. Manuprāt ir daudz citas profesijas un ja šī neapmierina, tad var tajā nestrādāt. Grūtnieces nav īstās kuras vēlas sagaidīt sliktu attieksmi no dzemdību nama darbinieka.