www.sudzibas.lv Vidzemes dīzeļu remonta centrs. Valmiera. Krāpšana. Ņem naudu par nepadarītu darbu.

Vidzemes dīzeļu remonta centrs. Valmiera. - Krāpšana. Ņem naudu par nepadarītu darbu.

Sveicināti!
Tika remontēta 1 sprausla un nomainīti (itkā) visi sprauslu smidzinātāji, samaksa 550 eiro. Rezultāts pēc 15.000. Кm. Noskrējiena attelos. Rādīju sprauslas citos dīzeļcentros, viņu slēdziens: smidzinātāji nav mainīti. [slēpt]@vdrcentrs.lv tikai atrakstās: mēs tā nedaram, ko jūs! Vot diemžēl tikai dati par jūsu auto remontu nav saglabājušies, nevaram pārbaudīt jūsu informāciju un t. T. Un tml.
Kategoriski neiesaku!

Приветствую!
Ремонтировалась 1 форсунка и заменены (якобы) все распылители, цена вопроса 550 евро. Результат после 15.000. Км. Пробега на фото. Показывал форсунки в других дизель центрах, их заключение: распылители не менялись. [slēpt]@vdrcentrs.lv только отписывается: мы так не делаем, что вы! Вот только к сожалению все данные о ремонте вашей машины уже недоступны и мы не можем проверить вашу информацию и т. Д. И т. П.
Категорически не советую!