Vides Pakalpojumu Grupa - Pakalpojumi

Firma Vides pakalpojumu grupa, kuras klienti mēs esam ... pilda (nepilda) savus pienākumus. 12.08.2015 pieteicu konteinera atkritumu izvešanu, mutiski ar mūsu menedžeri Sarmīti Jegorovu. Viņa pateica, ka vajagot pieteikt pasūtījumu elektroniski. Arī tas bija izdarīts. Līdz 24.08.2015 nekas netika izdarīts, kā arī nebija nekādas atbildes (ne mutiski, ne rakstiski). 24.08.2015 nosūtīju e-pastu: "No 12.08.2015 gaidu atbildi par atkritumu konteineru izvešanu." Rita Bembere atbild: "Rīt (25.08.2015.) konteineru paņemsim. Šoferis būs dienas laikā no 8.00 līdz 18.00." Līdz 27.08.2015 atkal nekas netika izdarīts. 28.08.2015 atbildē uz mūsu e-pastu ar pretenziju, atbildēja: "Tehnisku problēmu dēļ 25.08. atkritumus neizveda. Atkritumus izvedīs šodien (28.08.2015) pēc plkst 19.00. ļoti atvainojos par sagādātajām neērtībām." Un līdz šim, 31.08.2015, joprojām nekas nav izdarīts!