www.sudzibas.lv Vidaxl.lv Slikts serviss, iespējams krāpšana

Vidaxl.lv - Slikts serviss, iespējams krāpšana

Ieteikums uzmanīties - pirms pasūtiet kaut ko no šīs mājas lapas (VidaXL), rēķinieties, ka iespējams nesaņemsiet savu pasūtījumu, nedz arī kādu paskaidrojumu no firmas. Vismaz es nesaņēmu preci par 117 EUR . Lapa uztaisīta diezgan pārliecinoša. Izsniedza arī it kā trekinga numuru, bet škiet, ka arī kurjerfirma ir tikai butaforija laika novilcināšanai, jo ar numuru parādīja preces it kā izsūtīšanu no Austrijas, taču tālāk gali pazuda. Mājas lapā un kurjerfirmā nav citu kontaktu kā tikai e-pasts. Lieki teikt, ka prece neatnāca un paskaidrojumi no firmas izpalika. Nezinu, kā būtu bijis , ja būtu maksāts caur bankas kontu- var būt arī nauda tad būtu "skurstenī" . Paypal vismaz šo sūdzību izskatīja un nauda tika atgriezta. Firma joprojām klusē. pagājis mēnesis.

Atbilde no vidaXL Pārstāvja atbilde 26.09.2019

Sveiki!

Atvainojiet par novēloto atbildi! Mēs vēlamies uzzināt, vai esat saņēmis palīdzību šajā situācijā? Jūs varat nosūtīt mums e-pastu [email protected] ar savu pasūtījuma numuru, lai mēs sistēmā varētu pārbaudīt notikušo un rast risinājumu!

donna b 13.09.2016

Kur Jus tikai atrodat visas sis kreisas majas lapas ar nerealiem solijumiem? Gribat ietaupit 5 eur un rezultata zaudetaji!

S Svilpe 16.09.2016

:) nē, nu mans ietaupījums būtu bijis puse no cenas, tas bija vairāk kā 100 eur, bet šoreiz ne taupība pamudināja pirkt, bet īpaši meklēts produkts. Bet kā jau rakstīju nauda caur PayPal tika atgūta. vairāk rakstīju citu dēļ- lai apdomā vai grib riskēt ar šādu internetveikalu. Ja kas - ļoti biezi izmantoju iepirkšanos intenetā- gan sadzīves tehniku, gan apavyus un apģērbu. vienmēr bijis veiksmīgi- šoreiz neveiksmīga interneta veikala izvēle.

A Apine 14.06.2017

Svilpe, arī man līdzīga pieredze. Nezinu kā vispār spētu 6 cilvēku ğimeni samenidžēt bez internetveikaliem, bet šoreiz tieši viņi tirgo preci, kuru ar uguni meklēju. Nesaprotu, riskēt caur paypal vai palikt gribot.

Neuzticos nevienam LV domēna internetveikalam, kur pastāv iespēja norēķināties tikai ar priekšapmaksu. Tirgū jūs dotu naudu melnīgsnējam vīrelim, kurš piesolītu jums atnest baigi smuku, dabīgās ādas jaku tikai par 150 EUR? Diez vai. Šeit ir pilnīgi tas pats: jūs pārskaitāt savu naudu uz kaut kādu kontu, bet kur ir garantija ka kaut ko dabūsiet pretī?

J Jarby 14.09.2016

Smakterweg 110-112, 5804 AH Venray, Netherlands
vidaxl.com
+31 88 123 2400, viņu kontakti
Vēlu veiksmi!

K KIX17 26.09.2016

Jāpiebilst, ka preces tracking numurs mums arī negāja, bet pēc 14 solītajām dienām viss bija atnācis. :)

A Apine 14.06.2017

Kā atrisinājās situācija?