www.sudzibas.lv Vidaxl.lv Preces nepiegādāšana

AtrisinātaVidaxl.lv - Preces nepiegādāšana

Pasūtīju preci, apmaksu veicu 16.10.2019. , teikts, ka piegāde piecu darba dienu laikā, bet vēl nav atvesta, pieprasīju naudas atmaksu, bet pagaidām atbilde nav. Pasūtījuma nr. 13037000132777, slikta komunikācija, tiešām sajūta, ka uz epastiem atbild robots.

30.10.2019

Atbilde no vidaXL Pārstāvja atbilde 31.10.2019

Mums ļoti žēl par sagādātajām neērtībām! Mēs esam lūguši mūsu klientu apkalpošanas nodaļu pēc iespējas ātrāk sazināties ar jums!

Papildināts Gundega 0909 31.10.2019

Precizēšu savu problēmu - 14.10.2019. pasūtīju preci, 16.10.2019. veicu apmaksu, bet līdz šim brīdim prece nav piegādāta, kad rakstīju uz [slēpt]@vidaxl.lv jautājumu - kad tiks piegādāta prece? Atbilde bija- Kāpēc jūs atteicāties no preces? Rakstīju dpd kurjerdienestam, kad piegādās preci, bet viņu atbilde bija, vidaxl pieprasījis preces atgriešanu, rakstīju atkal uz [slēpt]@vidaxl.lv kur prece, viņi atraksta, ka nosūtījuši jaunu preci, bet prece vēl līdz šim nav atnākusi.
ES VĒLOS NAUDAS ATMAKSU UZ KONTA!
Ceru uz veiksmīgu atrisinājumu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Gundega 0909 06.11.2019

Paldies Jums liels, naudu atskaitīja, lieta ir atrisināta!