www.sudzibas.lv Vidaxl.lv Slikts serviss

Vidaxl.lv - Slikts serviss

Gribu pabrīdināt cilvēkus, kas vēlas iegādāties vidaxl preci caur 220.lv. Divas reizes sūtīju vannas istabas mēbeles, apmaksāju un pēc laika saņēmu paziņojumu, ka pasūtījums atteikts, sakarā ar preces neesamību. Bet vidaxl joprojām it kā neesošo preci neizņem no piedāvājuma 220.lv veikalā. 220.lv naudiņu atskaita atpakaļ, pret viņiem pretenziju nav. Vidaxl tik skaļi visur reklamējas, bet es personīgi, pēc šīs nepatīkamās pieredzes, viņus neieteikšu nevienam, tieši otrādi.

13.12.2022

V

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [slēpt]@220.lv

Ar cieņu, 220.lv

Labdien, Vaalodze!
Mēs esam apzinājuši problēmu, ka Marketplace pārdevēji reizēm neatjauno informāciju pietiekami bieži par preču atlikumiem mūsu mājas lapā kā rezultātā veidojas šādas situācijas. Meklēsim risinājumu.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
220.lv