www.sudzibas.lv Vidaxl.lv Slikta kvalitāte un serviss

Vidaxl.lv - Slikta kvalitāte un serviss

Nopirku siltumnīcu par 859.99 eur. Bildēs izskatījās ļoti labi un tas arī viss. Neticami slikts produkts.. Justos apčakarēts, ja tā maksātu arī 200 eur. Jau kopā liekot šķita dīvaini šķidra konstrukcija. Sagāzās pie pirmā lietus un tiešām neliela vēja. Kontaktējoties ar "klientu servisu" man piedāvāja 260 eur dāvanu karti kā kompensāciju. Gribēju, protams, atpakaļ naudu, bet to nevarēju vairs dabūt jo bija pagājušas 2 nedēļas kopš pirkuma (uzreiz nebija laiks salikt). Tad nu nācās piekrist dāvanu kartei. Tad atsūtīja 2 dāvanu kartes vienas vietā. Uzreiz epastā piebilda, lai nesatraucos, ka varēs abas izmantot vienā pirkumā. Kad tas tika mēģināts, tad protams, nevarēja. 1 pirkums - 1 karte. Spiests veikt 2 pirkumus.. Pēc bezjēdzīgas, nesaprotošas epastu apmaiņas sāku saprast, ka tāds puskrāpnieku-robotu kantoris. Noteikti neiesaku šo midzeni. Mēģinot vismaz kaut ko dabūt atpakaļ no iztērētā atradu, kas varētu noderēt. Pēc skata zolīdi jaucējkrāni. Bet še tev.. Arī tos nevar nopirkt, jo nav VIDAXL zīmols. Visi epasti kā pret sienu. PIlnīga ignorance un nevēlēšanās atrisināt situāciju. Pretīgi.

PS. Siltumnīca jau ir miskastē. Kopējais mūža garums ~2.5 mēneši. Sliktākais pirkums un serviss ar kādu esmu saskāries.

26.09.2023