www.sudzibas.lv Vidaxl.lv Mango masivkoka galds ar pelējumiem, ar defektiem katra detaļa un jau izmantots.

Vidaxl.lv - Mango masivkoka galds ar pelējumiem, ar defektiem katra detaļa un jau izmantots.

Mango masivkoka galds no internet veikala Vidaxl 120cm 390 eiro, katra daļa no galda ar defektiem, koks ar pelējumiem, metāls ir sarūsējies . visu var redzēt uz attēliem.
esmu šoka par kvalitati un pašu servisu, uz email adresēsi arī neviens neatbild .

Papildināts Polii12345 14.04.2021

un trukst detaljas

14.04.2021

P

D Davis-Davids Dzalbe 15.04.2021
Pasūtīju auto paklājiņi prieks audi a6 . paklājiņu zemas kvalitātes un neder ieliku vietā

Iegadājos auto paklājiņus riekš audi a6 . Diemžel kvalitāte ir , nu sūdiga ko ,lai saka veči . Un neder riktīgi visu uz kņopkām . Rīta bildes ari uzlikšu

S Sudzibas.lv Admin 16.04.2021