www.sudzibas.lv Vidaxl.lv Krāpšana, slikta saziņa, servisa pakalpojumi

Vidaxl.lv - Krāpšana, slikta saziņa, servisa pakalpojumi

Tika veikts pasūtījums (griestu lapas dažādas 3 gab.) , kuru vajadzēja nekavējoties samaksāt. Vīrs to arī izdarīju. 21.04.2019. Uz e pastu nav apstiprināju, ka prece būtu nosūtīta.
Firma, pēc 5 e pasta atsūtīja automātisko atbildi pasūtījums ir atcelts un nauda atsūtīta atpakaļ. Bet nav ne naudas ne preces.
Esmu nosūtījusi, kādus 10 e pastus.
Cik noprotu no informācijas internetā es neesmu tāda vienīgā.

07.05.2019

Atbilde no vidaXL Pārstāvja atbilde 26.09.2019

Sveiki!

Pirmkārt, atvainojos par novēloto atbildi. Mēs savā sistēmā neesam saņēmuši paziņojumu par šo sūdzību. Vai jūs varētu būt tik laipns un atsūtīt mums savu e-pasta adresi un / vai pasūtījuma numuru, lai pārbaudītu notikušo? Mēs vēlētos uzlabot savus pakalpojumus, un šādas informācijas pieejamība mums palīdzēs nodrošināt labākus pakalpojumus visiem mūsu klientiem.

V

I Ieva Eglite 27.05.2019

Vai saņemāt naudu?

V vinele 27.05.2019

Jā,nauda tika atskatīta kontā. Paldies par palīdzību!

V vidaXL Pārstāvja atbilde 26.09.2019

Sveiki!

Atvainojiet par novēloto atbildi! Vai ir kaut kas, ar ko mēs varam jums palīdzēt?