www.sudzibas.lv Vidaxl.lv Krāpšana, pircēju maldināšana, nekvalitatīva prece

Vidaxl.lv - Krāpšana, pircēju maldināšana, nekvalitatīva prece

Caur 220.lv pasūtīju Vida Xl uzņēmuma Priedes masīvkoka gultu Baltā krāsā. Gulta izmaksāja 165 eur. Summa par gultu nav liela, likās aizdomīgi, ka masīvkoks var būt tik lēts. Prece atnāca, nostāvēja 2ned stūrī iepakojumā, jo 220.lv kavēja matrača piegādi. Kad beidzot tika piegādāts matracis, sākām gultas izpakošanu un uzstādīšanu. Priedes masīvkoks izrādījās tīrākais finieris, turklāt vēl līmēts kopā. Gultas dēlīši bija neprecīzi sagriezti, Baltā krāsa finierim bija 1x pārlaista pāri un viss spīdēja cauri. Saskrūvēt šo "gultu" bija īstas galvassāpes, pēc tam bija bail gulties iekša. Izturēju pirmo nakti, no rīta kāpu ārā no gultas (esmu 60kg) un pārsteigums - atrodos uz Zemes! Gulta pilnībā saplīsa, izrāvās visas miniatūrās skrūvītes, to var droši mest ārā. Zvanīju 220.lv, mani pārvirzīja pie Vida Xl - viņi vēl nav snieguši nekādu atbildi. Gaidu, gribu tikt no šī mēsla vaļā, vietā jau nopirkta kārtīga gulta no Aizputes mēbelēm, šīs kurināmais materiāls nolikts atpakaļ stūrī - turpat kur jau nostāvēja divas nedēļas. Iesaku ieguldīt nedaudz vairāk naudas un mēbeles izvēlēties pirkt citur - kvalitāte ir zem katras kritikas! Šajā gultā būtu bail guldīt pat bērnu, nerunājot par pieaugušu cilvēku.

22.10.2022

T taisnibascinitajs3 22.10.2022

Skopais maksā divreiz.

P PatiesiibasMeka 23.10.2022

Nevis finieris, bet saplāksnis, un kā materiāls tas būs kārtu stiprāks par priedes sūddēli. Visādi citādi - brīņums, ka vēl kāds uz tiem vidaxl mēsliem uzķeras un pērk tos viņu aļika sūdus.