Vidaxl.lv - Krāpšana

Brīdinu un lūdzu slēgt vidaxl.lv krāpniecisko internetveikala mājas lapu latvijas tirgum!
15.5.2018 pasūtīju divus dārza šķūņus veicot priekšapmaksu 653.98€ uz vidaxl.lv saņemto priekšapmaksas rēķinu. Norādītaid piegàdes termiņš: 5 darba dienas!

22.5.2018 sāku meklēt komunikāciju ar vidaxl.lv jo pasūtījumi nebiju saņēmusi. Ātri vien sapratu, ka internetveikals ir fiktīvs, telefona numurs nav, Nīderlandes numurs nestrādā un uz maniem epastiem atbild robots- katru reizi cita valoda automātiski ģenerētu tekstu. Ne reizi neatbildot uz jautàjumu vai pieprasījumu.

Līdz šai dienai neēsmu saņēmusi apmaksāto preci un ar vidaxl.lv nav iespējams sazināties- jo tāds uzņēmums Latvijā nepastāv!

Atbilde no vidaXL Pārstāvja atbilde 26.09.2019

Sveiki!

Atvainojiet par novēloto atbildi! Mēs vēlamies uzzināt, vai esat saņēmis palīdzību šajā situācijā? Jūs varat nosūtīt mums e-pastu [email protected] ar savu pasūtījuma numuru, lai mēs sistēmā varētu pārbaudīt notikušo un rast risinājumu!

Ventilators 30.05.2018

Sazinies ar PTAC norādot problēmu un arī to pašu šeit http://www.ecclatvia.lv/

Ec. Latvija palīdz saistībā ar citu valstu internetaveikaliem

Sveiki!

Atvainojiet par novēloto atbildi! Vai ir kaut kas, ar ko mēs varam jums palīdzēt?

H HP2 30.05.2018

Phone: None
Address: Smakterweg 112, Venray, 5804 AM, Netherlands
RegNr: None

E E.S. 15.08.2018

Pasūtīju bāra galdu 8/08/2018. Izlasot #eit sū dzības, sabijos, ka krāpnieki, 12/08/2018 uzrakstīju uz email, lai paziņo, cik tālu mans sūtījums, atbildi saņēmu nākamajā rītā ar tekstu angliski, ka prece ir tranzītā. Šodien, 15/08/2018 preci saņēmu. Galds ir lielisks, ideālā stāvoklī, turklāt kurjers pats preci ienesa dzī voklī un man nebija jāstaipa kaste kā tas gadījies ar citu interneta veikalu kurjeriem. Tā kā mana pieredze ar šo veikalu ļoti pozitīva.

I Iveta Eniņa 22.11.2018

Meli nau ko chakaret cilvekus

V vidaXL Pārstāvja atbilde 26.09.2019

Paldies, ka dalījāties pieredzē!

I Iveta Eniņa 22.11.2018

Krapnieki neko nesutiet te ..

A Albertik 28.12.2018
Prece nav piegādāta

prece (masāžas galdz un aislietnis) tika pasūtīta caur internetveikalu. Samaksa veikta ar mk. Uz e-pastu saņemt ka prece ir ceļā, bet izsekot nav iespējas. Laiks jau pagāja , kā 2 nedēļas.

V vidaXL Pārstāvja atbilde 26.09.2019

Mēs atvainojamies par kavēšanos. Tā kā mēs šajā paziņojumā neredzam pasūtījuma numuru, ja jūs to neesat saņēmis, vai varat nosūtīt mums e-pastu [email protected]

X xy 25.07.2019
Sūdzība

Pasūtīju krēslus-4. Pēc tam izlasīju sūdzības, bet viss kārtībā. Atnāca visi ne uzreiz, bet pa daļām. nekādu problēmu.

paldies, ka dalījāties pieredzē

J Jurijs Velikanovs 27.04.2021
оплата произведена 31.03.21 нет ни какой реакции,жульё

Олата произведена прошёл месяц никто никакого товара не предоставил, прошу вернуть деньги на счёт в банк CITADTLE город Рига

S Sudzibas.lv Admin 18.08.2021

Z Zzz 23.07.2021

Arī es saskāros vidaxl nepatīkamo pusi. Veicu pasūtījumu šajā mājāslapā (15.07.21). Mājaslapā norādīts 6darba dienu laikā tiks veikta piegāde. Nuuuu man rit jau 8darba diena un vēl neesmu saņēmusi. Bija atsūtījuši epastu, ka vajagot precizēt adresi ( tas nekas ka bija viss pareizi). Precizēju! Atbildēja, ka sakārtos adresi un paka būs izsūtīta. No rīta saņēmu epastu no DPD, ka nekas nav precizēts, vajagot vēlreiz! Šobrīd paku sola atvest pirmdien. Noteikti vairs neveikšu šeit sūtījumus, ja tiek solīts vairāk nekā reali izdarīts.