Vidaxl.lv - Krāpšana

Brīdinu un lūdzu slēgt vidaxl.lv krāpniecisko internetveikala mājas lapu latvijas tirgum!
15.5.2018 pasūtīju divus dārza šķūņus veicot priekšapmaksu 653.98€ uz vidaxl.lv saņemto priekšapmaksas rēķinu. Norādītaid piegàdes termiņš: 5 darba dienas!

22.5.2018 sāku meklēt komunikāciju ar vidaxl.lv jo pasūtījumi nebiju saņēmusi. Ātri vien sapratu, ka internetveikals ir fiktīvs, telefona numurs nav, Nīderlandes numurs nestrādā un uz maniem epastiem atbild robots- katru reizi cita valoda automātiski ģenerētu tekstu. Ne reizi neatbildot uz jautàjumu vai pieprasījumu.

Līdz šai dienai neēsmu saņēmusi apmaksāto preci un ar vidaxl.lv nav iespējams sazināties- jo tāds uzņēmums Latvijā nepastāv!

Lo

Ventilators 30.05.2018

Sazinies ar PTAC norādot problēmu un arī to pašu šeit http://www.ecclatvia.lv/

Ec. Latvija palīdz saistībā ar citu valstu internetaveikaliem

Hp HP2 30.05.2018

Phone: None
Address: Smakterweg 112, Venray, 5804 AM, Netherlands
RegNr: None

E. E.S. 15.08.2018

Pasūtīju bāra galdu 8/08/2018. Izlasot #eit sū dzības, sabijos, ka krāpnieki, 12/08/2018 uzrakstīju uz email, lai paziņo, cik tālu mans sūtījums, atbildi saņēmu nākamajā rītā ar tekstu angliski, ka prece ir tranzītā. Šodien, 15/08/2018 preci saņēmu. Galds ir lielisks, ideālā stāvoklī, turklāt kurjers pats preci ienesa dzī voklī un man nebija jāstaipa kaste kā tas gadījies ar citu interneta veikalu kurjeriem. Tā kā mana pieredze ar šo veikalu ļoti pozitīva.

Iv Iveta Eniņa 22.11.2018

Meli nau ko chakaret cilvekus

Iv Iveta Eniņa 22.11.2018

Krapnieki neko nesutiet te ..

Al Albertik 28.12.2018
Prece nav piegādāta

prece (masāžas galdz un aislietnis) tika pasūtīta caur internetveikalu. Samaksa veikta ar mk. Uz e-pastu saņemt ka prece ir ceļā, bet izsekot nav iespējas. Laiks jau pagāja , kā 2 nedēļas.