Vidaxl.lv - Krāpšana

Atgūt Pvn - neiespējamā misija! Iegādājos preci (0371000082809) uz uzņēmumu Pvn maksātāju kas ir https://ec.Europa.Eu/taxation sarakstā, samaksāju ar Pvn (ar Pvn 0 % nopirkt opcijas nebija) saņēmu preci (uz uzņēmuma reģistrēto adresi) viss kārtībā. Tad sākās bezcerīgas "sarunas" par Pvn atgriešanu. Nezinu vai ar robotu, automātisko atbildētāju programmu vai kādu intelektu, tikai ne ar domājošu cilvēku. Vienu un to pašu mēnesi raksta - uzrādiet konta īpašnieku, kontu atmaksāsim 2 nedēļu laikā utt. Jau 3 reizes. Dubultā nodokļu aplikšana.

21.04.2023

A anonimais 007 21.04.2023

PVN jāatgūst no VID, ja jūsu grāmatvedis to neprot izdarīt, tad man ļoti žēl Jūsu uzņēmumu.

A AB12345 21.04.2023

15 gadus pērku preci EU. Starp EU uzņēmumiem pvn ir 0 %. Man neko grāmatvedim nevajag " izdarīt"'