Vidaxl.lv - Krāpšana

Pasūtīju palielu karību saulessargu zaļu ar bārkstīm 2,60 m par 59,99 eiro. Atsūtīja ar nepilnu komplektāciju, kātam trūkst apakšējā posma, vajadzēja būt augstumam 2,45 m, nav pat 2 m, bez jebkādas pavadzīmes. Šaubos, vai izturēs pirmo nelielo vēja pūsmu. Pienāca gan dažu dienu laikā. Esmu patiešām šokēta. Izmesta nauda.

08.07.2021

M Msc 10.12.2019
Krapsana

Заказывал в гараж 5 стоек в комлекте. Прислали только 4. Номеров телефонов нету. На письма не ответили. Чистое машеничество. Почему он еще работает

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021

J Jānis Duncītis 08.10.2021
Bojāta prece

tātad pasūtiju masāžas šūpuļkrēslu, atnāca samērā ātri, taču prece atnāca bojāta. Štekerīša gals salocīts un krēsla atzventnes turošais finieris salauzts. Viss šis ir radies no kāda trieciena, jo kastei viens stūris bija uzplēsts

S Sudzibas.lv Admin 25.10.2021