Vidaxl.lv - Krāpšana

Krāpnieki, lūdzu neuzķeraties kā to izdarīju es! 06.05.2021. nopirku bērnam smilškasti pa 111 EUR, naudu noņēma uzreiz, apstiprinājums arī atnāca, bet tas arī viss! Ne smilškastes, ne tālāku e-pastu par preces izsekošanu, nekā! Sazināties ar viņiem nav iespējams, nav ne telefona nr., ne arī e-pasts, tikai tērzētavas čats, kurā sakumā atbild robots un pēc tam it kā pieslēdzas kāds no klientu apkalpošanas. Neko neatbild, iet no čata ārā, kad tiek uzdoti konkrēti jautājumi! Rakstīšu iesniegumu policijā! Ar briesmīgāku uzņēmumu līdz šim nav bijusi saskare, kaut arī iepērkos tikai internetā!

12.05.2021

L Lina26 16.05.2021

Vai Jus smilškasti dabūjāt?
Es šodien veicu pasūtījumu par 300 eur,bet nekas uz e pastu neatnāca.Esmu šokā.

M Madara Staseluna 18.05.2021

Smilškaste atnāca vakar, briesmīgā stāvoklī, izskatās kā malka ar ko kurināt, visi dēli sapuvuši! Mēgināšu sūtīt atpakal un cīnīties, lai atgriež manu naudu!

Kā beidzās tavs stāsts? Es arī gatavojos veikt pasūtījumu!

M Madara Staseluna 18.05.2021

Neiesaku. Prece atnāca, bet briesmīgā stāvoklī...

L Lina26 18.05.2021

Nu es gaidu,kad es tikšu savā kotā,jo man pat neatnāca pasūtījuma numurs,un kontā netieku.Kaut kādus saitus sūta,bet es netieku iekšā.Neatcēla pasūtījumu,kad biju tikko samaksājusi.Tomer 300eur

M Madara Staseluna 21.06.2021

Nauda no 06.05. vēljoprojām nav atgriezta! Preces nosūtītas jau sen atpakal!

L Lilija Gailume 06.01.2022

Lasu šo visu un arī saprotu, ka neko nedaūšu.Veido izsoles . bet preci nesūta. Telefona numuru nav. Sazināties nav iespējams.