www.sudzibas.lv Vidaxl.lv Čakarētāji

Vidaxl.lv - Čakarētāji

Čakarē cilvēkus ar cenām.
Auto bots kurš atbild uz jautājumiem ir pilnīgs mēsls. Pat kad itkā pieslēdzas cilvēks, bezjēdzīgi ko jautāt.
Tupuma kalngals ne veikals...
Preces kvalitāte uz robežas starp normālu un sliktu..
Cenas lēkā, bet atlaide nav iespējama..
Nav reāli pirkt šinī veikalā, iepriekš kur biju iepircies nebiju saskāries ar tādu veikala politiku un aprobežotību..

31.05.2023

M Martinspc 31.05.2023

"Cenas lēkā, bet atlaide nav iespējama.." Par šo teikimu smiekli nāk - cena pati zemākā, bet cilvēks vēl grib atlaidi izspiest. Manā skatījumā nevajag tiekties uz pašu zemāko cenu, jo bieži vien apakšā ir kāds "āķis". Piemēram, zinu par datortehniku - pirms pāris gadiem bija tāda situācija, ka bija interneta veikali, kas tirgoja portatīvos datorus ievērojami lētāk nekā citi. Bet bija nianse - šie portatīvie datori bija paredzēti Krievijas tirgum un pie mums oficiālā garantija nedarbojās (servisa centri vienkārši pateica, ka ierīce nav paredzēta Eiropas tirgum)

V Vēsais keks 31.05.2023

Dunduks esi?
Cena lēkā.. Atlaidi nedod, pat ar reģistrēšanos 5 eiro nepienācās.. Nopirku, nākošā dienā par 10% lētāk.. No 220eiro tā ir diezgan liela starpība.. Čakarētāji.. Neko vairāk par šo veikalu nepateikt..