www.sudzibas.lv Viasat Viasat solījumi

Viasat - Viasat solījumi

2016.gada janvārī laimēju Viasat žurnālu uz gadu "Nezināmā kara Vēsture", kas iziet reizi divos mēnešos - apmēram 6. datumā. Februārī saņēmu pirmo numuru, aprīlī ar nelielu nokavēšanos otro žurnālu, bet pēc tam sākās "jautrība", jūnija žurnāls nenāca, sāku zvanīt Viasat viņi man teica, mēs noskaidrosim atzvanīsim, protams neviens neatzvana, pēc vairākiem maniem zvaniem, beidzot saņēmu žurnālu, kur šis bija nezinu. Augustā protams atkal žurnāla nebija, protams zvanu, viņi atkal sola, ka atzvanīs, bet nekā, septembra sākumā saņēmu augusta numuru, bet apskatot žurnālu tas izrādījās jūnija numurs, nu protam man apmainīja, bet tā pretīgā sajūta, ka ir jāizlūdzas to ko es it kā esmu laimējusi. Nākamajam žurnālam bija jābūt oktobrī, bet viņa nav, zvanīju atkal, protams solījās atzvanīt, bet nekā, zvanīju vēlreiz, bet cik saprotu operatori vispār neko nevar paskaidrot ir tikai viena frāze, informācija nodota. Gala beigās pateica, lai es risinot šo problēmu ar pastu, man gan to nevajag darīt, visas problēmas kas saistītas ar dāvanas nodošanu īpašniekam ir jārisina dāvanas devējam, bet cik saprotu Viasat nav spējīgi. Es gan sazinājos ar pastu, bet manu žurnālu viņi nav pat redzējuši. Tagad gaidu,kad tad nu man būs oktobra numurs, ņemot vēra, ka šodien ir 7. novembris, bet žurnālam bija jābūt 6. oktobri

C

alergologs 07.11.2017

Tāda ņemšanās dēļ kaut kāda žurnāla. Piezvaniet vēl kādas 10 reizes, varbūt uzzināsiet ko jaunu.

C cirulens 07.11.2017

Tagad jau tas ir principa jautājums, neprasu neko lieku, bet tikai to, kas pienākas.

V vilijamss 15.12.2017

Nopērc pati žurnālu, nevis gaidi kaut ko bez maksas.

C cirulens 15.12.2017

Es bez maksas neko negaidu, vēlos saņemt to ko esmu vinnējusi būdama desmit gadu viņu kliente!

X XXX-79 05.04.2018
Krāpšana

Sūta rēķinu, kautgan vienojāmies par līguma nepagarināšanu.

Andžiņš 13.07.2018
Krāpšana

Viasats saka man.Ja es vissu pareizi izdaru,tad televīzija saks darboties pēc 15 minūtēm bet beigās nekā nau sūdīgi nūja kā dūšīgi Jo visu laiku kaut kas uzkaras visu labu mans Viasat...

д демм ив 19.07.2018
Krapšana

Ne rekomendeju jusu pakalpojumus par visu jadoma klijentiem par nomaksu par profilaksi par remontu darbiem