www.sudzibas.lv Viasat VIASAT reklāmas upuri, jeb dzīres mēra laikā

Viasat - VIASAT reklāmas upuri, jeb dzīres mēra laikā

VIASAT reklāmas upuri, jeb dzīres mēra laikā

Mēra laikus cilvēki vienmēr ir uztvēruši dažādi – viena daļa meklē mierinājumu reliģijās, citi bēg prom no mēra apsēstās zemes uz Īriju vai Angliju, bet trešie padodas reklāmu vilinājumam un jautrā prātā sagaidīs pasaules galu 2012. gadā dzīrojot pie televīzijas ekrāniem tepat Latvijā !
Kas šodien ir firmas veiksmes pamatā ? Protams, ka tā ir veiksmīga reklāma !
Nav svarīgi cik naudas būtu par to jāizdod – tā atgriezīsies ar uzviju, jo tai ir jāstrādā uz lētticīgajiem patērētājiem kā magnētam, kā medum uz mušām !
VIASAT reklāmas ir patiesi jaukas un vilinošas :
VIASAT Conect – tikai 15, 50 un internets – bez maksas !
Pasaka vasaras naktī ! Cik daudzi uz šo piedāvājumu Latvijā ir iekrituši ?
Cilvēki, esiet modri ! Visvairāk ir jāpievērš uzmanību un jākļūst aizdomīgam, ja kaut kas tiek piedāvāts bez maksas, jo beigās par savu lētticību ir jāmaksā daudz, vairāk ! ……daudz vairāk………!
Pie badīgajām mušām pievienojāmies arī mēs, jo par velti taču (!) – tā teikts no televīzijas ekrāniem !
Kad bijām saņēmuši kāroto ar kurjerpastu, tad sakās riņķa deja ar VIASAT sadarbības firmu par aparatūras uzstādīšanu, kas mums beigās izmaksāja 75, 00 Ls.
Nu, neko - nodomājām, ko vajag to vajag, jo paši tak gribējām !
Laimes brīdis bija īss, jo pēc divām nedēļām sakās…..
…….. murga „Viasat” 1.daļa :
1. Pēkšņi pazuda internets ! Kur Tu esi „TRIATEL”…..mīļais ?
Bezgalīgi un mokoši zvani pazudušā meklējumos – ka izrādās, VIASAT ir pacenties, lai klientiem būtu jautrāk – saņemt „kuplus” telefona rēķinus par jebkuru elementāru informāciju.
Ko patērētājs redz un dzird TV ekrānā ?
Protams tikai galveno :
• vairāk kā 80 programmu !
• internets bez maksas un……
• un par visu kopā tikai Ls 15, 50 !
Super ! Ņemam – steidzīgi, ka tik nenokavējam !
Bet nevajag steigties !...jāizlasa arī to, kas rakstīts daudz sīkākiem burtiem, bet vislabāk būtu pieaicināt datorspeciālistu un arī juristu, protams, ja tikai varat atļauties !?
Vai tad lieliem burtiem un skaidrā latviešu valodā to nevarēja pateikt no TV ekrāna, ka bezmaksas internets ir tikai uz nedēļu ?
Bet, nē (!) reklāmas būtība ir pievilināt – ievilkt tīklos ……, bet kādas „pankūkas” pēc tam (?) – vaino pats sevi !
• Līgumā noteikto 14 dienu laikā atteicāmies no bezmaksas interneta.

• VIASAT operatore mums svēti apsolīja, ka pa pastu saņemsim jaunu līgumu, būs tikai televīzijas programmas par 9, 90 Ls, bez interneta !
• ….., bet izrādās – arī šie skaistie vārdi bija tikai kārtējais tukšais VIASAT solījums !
• ……. jau cita operatore paskaidroja, ka neesam „trāpījuši” akcijas laikā, kur ir šis jaunais, vilinošais „piesolījums” par 9, 90 Ls!
• Jautri ! Gribētos gan zināt - kāpēc tad atteicāmies no interneta, ja tāpat jāmaksā par pilnu klapi ?
…….. murga „Viasat” 2.daļa :
2. Saņēmām VIASAT pirmo rēķinu !
• Gaidīto un TV reklāmā deklarēto 15, 50 Ls vietā summa par 68, 09 Ls
Bijām vienkārši šokēti ! Tikpat kā par velti…….! Paši taču gribējām !...

…….. murga „Viasat” 3.daļa :
3. Pilnīgā vienprātībā pieņēmām lēmumu atteikties no VIASAT pakalpojumiem, jo nevar zināt – kādus vilinošus un tukšus, bet dārgus solījumus vēl saņemsim !...?
• „Bet tik viegli Jūs vaļā no mums netiksiet !”……tā paziņoja VIASAT kārtējā operatore. Nāksies samaksāt par aparatūru un arī par neizmantotiem pakalpojumiem 24 mēnešu garumā…..
Pēc aptuveniem aprēķiniem tas sastāda :
• Aparatūra ( lietota tikai mēnesi un iedota nomā!) 300, 00 Ls
• Abonēšana 24 mēneši ( 17, 10 x 24 ) 410, 00 Ls
• Satelīta antenas uzstādīšana, kabeļu ievilkšana 75, 00 Ls
• Sarunas ar VIASAT operatorēm 15, 00 Ls
• Kopā : 800, 00 Ls
Gribētos, lai šī būtu pamācoša ANTIREKLĀMA citām mušām, kas lido uz bezmaksas medu ! ...
Tikpat kā par velti…….! Paši taču gribējām !...tikai 15, 50 Ls mēnesī
Cienījamie VIASAT firmas pārstāvji, tā nebūs !
Ja vēlaties normāli tikt no mums vaļā, tad
• anulējiet rēķinu : Nr. 264965009669064 klientam Nr. 966906
• kompensējiet mūsu zaudējumus :
1. par antenas uzstādīšanu uz jumta 75, 00 Ls
2. par telefona sarunām ar VIASAT 15, 00 Ls
3. atsūtiet kurjeru pēc savas aparatūras
Ja tādas vēlēšanās nebūs no Jūsu puses, tad sāksim ar to, ka nosūtīsim visus nepieciešamos materiālus :
• TV raidījumam : „Bez Tabu”
• TV raidījumam : „Tautas balss”
• Patērētāju aizsardzības instancēm
• Beidzot arī tiesai un ne tikai Latvijas tiesai, ja vajadzēs !
Paldies par sapratni, ar cieņu kliente Nr. 966906, Ventspilī, 28.11.2009

I

B Baņkieris 30.11.2009

Uz šādām lietām mūsu cilvēciņi ķerās! Bez maksas taču!
Tikai retais aizdomājās, ja kaut kur kaut kas ir bez maksas, tad kāds cits kaut kur par šo pašu maksā vairāk! Šajā pasaulē nekas nav bez maksas, viss maksā naudu!
Man kad piezvanīja no VIASAT, es uzreiz pajautāju no kurienes mans telefona numurs jums, šie atbild - publiskajā bāzē pieejams, kaut gan zinu, ka nevienā publiskā bāzē savus numurus neesmu ļāvis publicēt un pats arī neesmu publicējis. Joks tāds, ka numuru nedēļu atpakaļ tikai pieslēdzu!
Ieteicu tām meitenēm palasīt ko par viņiem raksts sūdzības.lv un antireklama.lv. Šīs man atbild, ka zinot ko tur raksta. Tad es viņai jautāju-ja jūs zināt ko par jums raksta, kā jūs domajat, vēlos es ar jums sadarboties? Klusums klausulē, pēc tam "nu varbūt tomēr, saprotiet valstī visi pāriet uz ciparu TV un jūs drīz neredzēsiet TV." Kad es šai kundzei pateicu, ka man jau gadu kā ciparu TV no Lattelekoma, šī uzreiz nolika klausuli!
***********************************************************************************************************Bet ja godīgi, man patīk, kad "haļavščiki" iekrīt šādos tīklos! Žēl protams ir šos cilvēciņus, bet ar galvu arī tomēr vajag draudzēties! Nu nav šajā pasaulē nekas bez maksas!
Drīz jau sāks birt sūdzības par Tele2 sakarā ar pieslēgumu "Meteorīts", jo 100%, ka neviens neizlasīja piedāvājumu līdz galam, to daļu, kas rakstīta ar mikroskopiskiem burtiem!

Mamma 30.11.2009

Cik stulbs es biju kad noticeju viasat reklamai tagad skatos ari citi tadi pasi ka es. Stulbi.

L Lāsma 02.12.2009

Paldies:), šobrīd izskatu visus variantus, lai pieslēgtu kabeļtelevīziju (vai citu pieslēguma formu). Noteikti ne VIasat!!! Iesaku arī citiem vispirms visu noskaidrot!!!
Un atceraties : " PAR VELTI IR TIKAI SIERS PEĻU SLAZDĀ" !!!

R Reinis 02.12.2009

Pilnībā piekrītu! NOTEIKTI izvairieties no līguma ar Viasat..pats nesen beidzu karot ar Viasat un zinu cik lielas galvas sāpes tas sagādā!

C Cilvis 05.12.2009

Cirvji Jūs esat! :)
Līgumu nelasa bet paraksta. Pēc tam sadomā kaut ko pa savam darīt, ko līgums neļauj, un tad brīnās, ka Viasat pie sienas liek. Cirvji esat!
Ja esi parakstījis, tad ir jāievēro! Punkts! Vienīgā atkāpe ir nepārvaramas varas apstākļi.

A axxc 06.12.2009

Jebko, tikai ne VIASAT vai IZZI (viens un tas pats zaglju-bleezhu kantoris)!

Shitaa man arii paziistamu onkuli apkraapa Ceesiis. Pateica, ka nebuus vinjam vairs televiizijas, un tipa pa velti uzstaadiis un pirmos 3 meeneshus buus TV pa velti, izraadaas peec tam 30LVL par suuda 5 kanaaliem..

K kkk 01.01.2010

A kapēc viņiem tādai lētticīgai dvēselei, kas nelasa līgumus un, kurai nav sajēgas par to, cik ir 500mb, kaut kas būtu jāatdod? Bez Tabu no tādiem kā jūs jau vēmiens nāk - līgumu nelasa, nesaprot, bet baigās pretenzijas.

E Es 19.01.2010

:D :D :D aarpraats kaa paarsmeejos... Nez kāpēc vismaz 10% LV iedzīvotāju ir Viasat un viņi ar šādām problēmām nesaskarās ? emm... maybe tāpēc ka DRAUDZĒJAS AR GALVU un saprot par ko un kāpēc maksā ?
Autorei, cieņa par izdomu :)

T To 12.03.2010

Tikai ne VIASAT, nekādā gadījumā nevienam normālam cilvēkam neiesakām!! Nekādā gadījumā, tie pārstāv krāpniekus ! Viltus reklāmas, melīgi darbinieki, zaglīga firma! Kvalitāte - kas tā tāda???? visatam (pēc viņu pašu darbinieku vārdiem) tādas vispār nav!!

L Lili 22.09.2010

Muļķis! Paskaidroju:
1. Neviens tev telefona sarunas nekompensēs! Pats vainīgs, ka zvanīji!
2. Aparatūra pašam jānogādā atpakaļ 14 dienu laikā! neviens tai pakaļ nebrauks.
3. Par uzstādīšanu naudu tev atpakaļ nedos!
4. Neesi naivs! Tikai muļķis ies sūdzēties uz Bez Tabu, kas pieder Viasat (TV3)!!
P.S. Lasi līgumu un pirms ņem kaut ko, iepazīsties ar akcijas noteikumiem!! Un pirms ej uz PTAC, iedod juristam izlasīt līgumu.
Turklāt soda nauda tiek aprēķināta savādāk. Nevajag maldināt citus! palasi līgumu - 55% no abonēšanas maksas nevis 100%, turklāt par "kabeļa ievilkšanu" soda nauda netiek aprēķināta!

T ToLario 16.10.2011

Ei, pridurok, aizsvied pāris ļimonus nodzeršanai, esi cilvēks!