www.sudzibas.lv Viasat Viasat Radio Reklāma

Viasat - Viasat Radio Reklāma

Sirsnīgs NEsveiciens LV radiostacijām, kurās grabina to jauko viasat reklāmu, kur visa ģimene ir bez prāta un drīz vien paliks arī bez naudas...

TIKAI GRIBĒJU PATEIKT RADIOSTACIJĀM, KA JŪS ZAUDĒJAT ĻOTI DAUDZ KLAUSĪTĀJUS TIKAI DĒĻ ŠĪS REKLĀMAS VIEN...

JO MĒDZ JAU BŪT REKLĀMAS, kas KRĪT UZ NERVIEM, BET ŠĪ JAU IR pašā TOPA VIRSOTNĒ...

un tā patiešām nav dāvana visgaidītākā un cena tur nekādi nevar būt vislabākā...
par kvalitāti nemaz nerunājot...
Lūdzu komentārus...=]

H Hugo Djego 17.12.2009

Jā, es jau te vienai meitenei pierakstiju to komentu par dzejoli.Un kad tētis saka, ka "cena ir vislabākā", tad arī man sanak smiekli, jo tas tētis laikam nezin, kas te visur par viasat rakstīts :D

G Gusts 18.12.2009

Kad pa tv rāda viasat reklāmu, es pārslēdzu citu programmu!

T TV 18.12.2009

*Skaties bezmaksas jauno DIGITĀLO TV savā datorā, neizmantojot internetu.
*Virzemes DIGITĀLĀS TV USB modēma uzstādīšana uz jūsu portatīvā datora vai stacionārā mājas datora,
speciālas programmas instalēšana un BEZMAKSAS TV kanālu
(LTV-1, LTV-7, LNT, TV-3, TV-5)noregulēšana uz datora.
*Konsultācijas par Virszemes Digitālo TV.
*Uzstādīsim jauno DIGITĀLĀS TV dekoderi arī uz Jūsu televizora. *Noregulēsim/pielāgosim esošo TV antenu.

*Tālr: 26262215

L LV-Parastais 19.12.2009

Ja runa ir par Lattelecom virszemes TV es ar lielāko prieku, bet problēma tā, ka līdz Kuldīgas raj. tā vēl nav tikuse!!!

O Otto 23.12.2009

Ha, ha, lattelecom reklāmas jau nav labākas. Kad tā vecā ome saka, lai mazbērni viņai uzdāvina lattelecom dekoderi.. vai ne, un tad lai tik vecā maksā katru mēnesi summiņu par digitālo tv, kurai lauku pusē vēl ilgi būs tikai 5 kanāli un kurš skries omei palīgā, kad dekoders kārtējo reizi iestrēgs???

P pro 23.12.2009

Lattelecom reklāmas ir daudz briesmīgākas! Baigi cenšās uzspēlēt uz jūtām, ka nejaukie bērni aizmirst saviem vecākiem pieslēgt tv.. pilnīgs sviests.

L LV-Parastais 26.12.2009

Starp Lattelecom digitālo un Lattelecom virszemes TV ir milzīga atšķirība Cena...
Bet nu principā reklāma tupa kā zeme!!!

E eva 26.12.2009

Tā Viasat reklāma, kas iet pa TV, kur tētis stumj dīvānu un iekšā ir puika, nav baigi uz nerviem krītoša, tīri jauka :)

K kkk 01.01.2010

Nu nevajag ņemt viasat connect!!! Tas apjoms 500mb ir smieklīgs. Beigsies 3 dienās, ja sērfo katru dienu un tad tikai pa draugiem, izlasa e-pastu un ziņas. 10 gb ok i to, ja nevelk filmas katru nedēļu.

I ihihi 27.05.2010

Kkk tu neesi īsti normāls.. ja tev dod mobilo internetu bez maksas, tad ko tu vēl sūdzies? Fermā par daudz rāceņus izaudzēji? Ak tad filmas velc katru nedēļu? Apsveicu, ka esi tik bagāts, lai varētu atļauties tik bieži tās iegādāties internetā.. es gan tās skatos pa TV, visi tik bagāti neesam :(

H harijs 27.05.2010

Nekad neēsmu bijis viasat klients, par reklāmām dzirdēju, bet kad jau vairākas reizes zvana uz telefonu, tā jau ir nekaunība. Un no kurienes šie ņem nummurus. Neēsmu tak pie viņiem fiksēts.
Vēlreiz piezvanīs, būs karš.

K Kronis 25.06.2010

Ja jāpieslēdz vairāki TV, tad izdevīgi sanāk VIASAT, jo viņiem ir bezmaksas pieslēgšana un arī dekoders!

H Hizzo 25.06.2010

-> Kronis
4, 90 mēnesī (3-24 mēnesis)+4, 90 gada kartes maksa + zelta 15, 50 vai sudraba 7, 90+10 gada maksa, un tas saucas izdevīgi, atslābsti viasat aģent.
Avots: http://www.viasat.lv/pakalpojumi-un-cenas/?id=113

G Gvido 31.08.2010

Aprīļa mēnesī man kā patstāvīgam VIASTA klientam telefona sarunā piedāvāja bezmaksas iegūt papildus dekoderu. Protams saprotot, ka nekā nav bez maksas noprasīju vai tiešām tas ir bezmaksas un kādas ir sankcijas ja vēlos no tā atteikties. Uz ko man atbildēja ka jebkurā laikā varēšu atgriezt uztvērēju un nekādu sankciju nebūšot.
Protams tagad, ka esmu nolēmis noskaidrojas ka tomēr sankcijas ir ... ok pats vainīgs neizlasīju visu līgumu... bet tomēr telefoniski mani maldināja.
Visas viasat sarunas tiek ierakstītas, tagad esmu pieprasījis šo te telefona ierakstu, lai pierādītu savu taisnību.

Bet ar to es negribu visu beigt es vēlos, lai visi viasat piekrāptie atsaucās uz šo ziņojumu. un kopa organizētu masveida Internet kampaņu pret viasat.
Ir cilvēki kurus varam uzrunāt un lūgt lai atslēdzās no ši pakalpojuma sniedzēja kā arī domāju ja mēs savākt pietiekami lielu cilvēku masu Baltkoms vai Izzi vel naudu iedos, lai šo konkurentu zem ūdens pagrūstu. Gribi piedalīties PIRMAJĀ PRET KORPARATĪVAS BEZATBILDĪBAS KAMPAŅĀ ? piesakies [slēpt]@gmail.com

Bloggeri, Tweetotāji, un citu socialo tīklu darboņi atsaucieties kopā mums tas izdosies! Piedodiet beidzot kādam kārtības jāievieš.

PĀRSUTIET AICINĀJUMU TĀLĀK!