Viasat - VIASAT

Nekādā gadījumā nesaistaties ar VIASAT, gribēju salīdzināt cenas ar pārējām TV kompanījām un stulbene, iedevu visas savas koordinātes, mob. tālr. nr, adresi, e-mailu. Kad es pārdomāju, jo līguma nosacījumi ir slikti, viņi vel man zvanija piecas reizes, ieskaitot menedžerus, ne tikai operatorus, katru reizi jauns cilvēks, kurš neko nezin par iepriekšejo zvanījušo un sarunas finālu, tā es stāstiju vienu un to pašu 5 reizes, un vel rakstīju e-mailus. Kapēc Baltcom vairs nav daudzi iemīļoti kanāli? - tāpēc ka VIASAT ir paprasījusi vairāk naudas nekā šis pakalpojums ir vērts...

J

H Hugo Djego 01.02.2010

Nekreņķējies, kam negadās...

S Silva 01.02.2010

Nevajag jau ar katru, kas piezvana, runāt. Beigu beigās neviens jau nevar būt drošs, ka tiešām zvana no Viasat.

E Ebony 01.02.2010

Cenai jau nu Viasatam tagad nav ko piesieties, Starta komplektu ar gandrīz 30 kanāliem par 3, 50Ls mēnesī piedāvā.
Pats Baltkom pats vainīgs, ka vairs nav šo kanālu- paši bija ieklūlušies parādos. Tie jaunie Illuzion un Русский Иллюзион nekam neder, pilnīgu murgu tur rāda. Viasata TV1000 un Russkoje kino vismaz rādīja saturiski baudāmas filmas.

A Anda 01.02.2010

Ko tad lai ņem, vai Baltkoms ir labāks?

V Vilnis 05.02.2010

Viasat var skatīties trijos TV par vienu abonēšanas maksu, katrā savu kanālu - http://pult.lv/index.php?productID=3487

I ilva 02.03.2010

Silti iesaku NEKAD NESLĒGT LĪGUMU ar VIASAT!!!
Sākuma cena vilinoša, bet pēc tam cik pazaudētu nervu šūnu un naudas. Maina līguma noteikumus pēc savas patikas.
Līdzko jums radīsies kāda problēma būs jāzvana uz Viasat telefonu 1) kurš ir maksas pakalpojums ( normālām iestādēm tie ir bezmaksas tālruņi) 2) būs jāgaida kamēr savienosies ar operatoru, un tas ir diezgan ilgi, jo visi operatori vienmēr ir aizņemti, atkal aizripos krietna naudiņa no jūsu maciņa :)))
Esmu divu gadu garumā izbaudījusi Viasat pakalpojumus - sabiedrība kura strādā tikai savā labā, bet ne klientu. Dzirdot vārdu VIASAT skrien šermuļi caur kauliem. Mīļie cilvēki, viņi atkal meklē jaunus UPURUS.

A Anete 24.08.2010

Manuprāt, Viasatam ir ļoti labas cenas, vēl labāka kvalitāte un tas viis koā veido ideālu kombināciju priekš patērētāja.. ja par Lattelecom televīziju maxāju 15ls tad par tādu pašu daudzumu Viasat kanālu uz pusi mazāk..

A anonims 24.08.2010

jā, tikai laikam piemirsāt pateikt, kā līgums uz 2 gadiem, un tas vilinošs piedavājums zudis, līdzko parakstīsiet līgumu:(