www.sudzibas.lv Viasat uzbāzība

Viasat - uzbāzība

Pārāk bieži zvani ar aicinājumu kļūt par klientu.
Vispirms pirmdienā piezvana un piedāvā, es atsakos. Trešdienā zvana cita meitene un atkal piedāvā, atkal atsakos, turklāt ar piebildi, ka pirms 2 dienām jau zvanīja. Paiet 1, 5 stunda un atkal zvans. Tagad mans atteikums vairs nav tik laipns. 4. zvans atskan pēc aptuveni mēneša.
Aptuveni 1, 5 gadu bija miers, lai gan mans iespaids par viņiem bija sabojāts neatgriezeniski. Pirms 3 nedēļām kārtējais zvans - atbildu, ka, atminoties iepriekšējos zvanus, pat neapsveru domu kļūt par klientu.
Pienāk kārtējā diena, šoreiz 19. aprīlis, kad jau saņemu 6. zvanu ar piedāvājumu. Uz jautājumu par to vai tiek izmantota kāda īpaša tel.numuru datubāze saņemu atbildi, ka nē, vienkārši visi numuri pēc kārtas. Tā kā mans numurs trāpās regulāri, tad tā arī saku, bet meitene sevi īpaši neapgrūtina ar uzklausīšanu, pusteikumā paziņo "visu labu" un nomet klausuli. Atzvanu, pajautāju vai pie viņiem tā ir pieņemts nomest klausuli sarunas laikā. Atkal dzirdu jautājumu vai mani interesē satelīttelevīzija. Saku, nē, man vienkārši apnicis, ka Jūs man zvanāt, šajā brīdī atskan smiekli, klausule atkal tiek nomesta.
Pieņemot, ka Latvijā ir ap 10 miljoniem telefona numuru un ~20 mēnešu laikā esmu saņēmis 6 uzbāzīgus piedāvājumus, saprotu, ka Viasat mēnesī veic ap 500 000 zvanu :) lai atkal nonāktu pie mana numura, turklāt visi zvani bija darba dienās un darba laikā.
Vēl regulārāk par Viasatu laikam saņemu tikai Viagras piedāvājumus un iespējas palielināt locekli, turklāt ar 80% atlaidi. Ja šī mazliet dīvainā kompānija sevi noliek vienā līmenī ar citiem spameriem, tad tiešām tur kaut kas nav normāli un tās klientu daudzums nav pietiekams.
Ja kādam liekas, ka es sūdzos par uzmanības pārpilnību no dīvaiņu puses, tad tā nav. Man vienkārši patīk dalīties ar iespaidiem. Par Viasat man tas ir tagad ir izteikti negatīvs :(

K

Komentāri (4)

I ivars 20.04.2010

kā tā varvispār!!iestādes atbildigās neko nedara!!!

J JurisJanis 20.04.2010

Tas tāpēc, ka viņiem šobrīd diezgan švaki iet - klīst baumas pat par maksātnespēju (no diezgan ticamiem avotiem)!!! Tāpēc arī pēdējā mēneša laikā šie tur visādus kanālus atslēdz, raida "it kā" bez, "it kā" ar licenci, kā lielāko jaunumu paziņo, ka rādīs kanālu, ko zviedros jau n gadus raida (nature)... Pat pašā Viasat forumā internetā, kad uzprasīju, kas par desām, šie tā arī neko neatbild un tikai dzēš citu cilvēku komentārus... laikam jau nav dūmu bez uguns. http://www.viasat.lv/digitala_tv_televizija/forums0/index.php?id=810&f=11&t=68

E Es-se 21.04.2010

Es stipri šaubos, ka Viasat ir uz maksātnespējas robežas, un vēl jo vairāk tagad, kad analogā TV apraide izzūd no Lv zilajiem ekrāniem, kā arī ņemot vērā Lattelecom virszemes TV slikto uztveramību un kvalitāti un arī to, ka visi ĪZĪ (IZZI) ŠMĪZĪ un Baltcomi ir tikai izredzētajiem domāti, jo to pārklājums ar visu Latviju "nedraudzējās", tad daudzi izvēlās tieši Viasat tā uztveramības dēļ. Bet...ir gan tas Viasat riktīga draņķu padarīšana- mūždien ar viņiem ir kādas problēmas un te vēl mieru cilvēkiem ar saviem "šķīvjiem" nedod. Tie, kas gribēs ar viņiem noslēgt līgumu, tie to arī darīs, bet tā uzbāzība spēj tracināt ne pa jokam un izvest no pacietības jebkuru.

E Eva 16.06.2010

Tu nu gan esi jūtīgs, nomāli cilvēki taču sapot, ka tas ir to cilvēku darbs un nedomā ka viņiem ir viegli ar tādiem nervoziem cilvēkiem runāt. Un ja nav nervi kārtībā, tad ir jāmeklē palīdzība pie speciālista.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes