LV RU
www.sudzibas.lv Viasat Slikts Serbia’s

Viasat - Slikts Serbia’s

Łoti slikts serviss un operatori.Nomainija dekoderu uz jaunu un kopā ar to atsūtija VECO karti,kuru nevareja ievietot.Pazvanijam tur,pateicam ka to nevar tur dabuut.Teica lai griežam,laužam,ka taa jaabuut.Mēginajam paskaidrot, ka tas nav iespejams-neklausija.Vēlāk,pēc divām nedēłām karti tomēr nomainija NO 3. REIZES,jo otrajā atsūtija tādu pašu veco .Sanāca vel ,ka dekodera iestatijumi nav atbilstosi Latvijai.Nācās vel paši vest un gaidīt kamēr samainīs vai salabos,lai uz svētkiem nepalikt bez televīzijas.Dekoderu samainīja jau mēnesi atpakał un visu laiku vińiem kaut kādas problēmas,ka jāterē savs brīvais laiks un jāvazajās ar vińiem.Ārprāts.Lietus laikā nestrādā.Sniegs traucē.Viss bińiem ne tā.Laikam laiks ir mainīt pieslēgumu.

31.12.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

La

Komentāri (1)

Kompānijas vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Ieviešot vērienīgas izmaiņas, lai uzlabotu skatīšanās pieredzi, esam saskārušies ar izaicinājumiem un pie tā tiek strādāts.
Satelīttelevīzijas pakalpojuma nodrošināšanā dabas stihijas var ietekmēt skatīšanās pieredzi.
Paldies Jums par šo atgriezenisko saiti, informācija ir nodota atbildīgajiem speciālistiem, lai piemērotu atbilstošas darbības klientu apkalpošanas kvalitātes nodrošināšanā.
TVPlay Home ir par godprātīgu darbību un pakalpojumu nodrošināšanu un mēs nākam pretī mūsu klientiem. Tāpēc aicinām rakstīt uz e-pastu [email protected], lai varētu izskatīt individuāli katra gadījumu un rast piemērotāko risinājumu un sarunu gaitā panākt abpusēju vienošanos, kas abām pusēm būs piemērota.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes