www.sudzibas.lv Viasat satelīta televīzija

Viasat - satelīta televīzija

Man ar viasat ir noslēgts līgums par rēķinu automātisko apmaksu .Pēkšņi šie vienu dienu nogriež televīzijun saka, ka neesmu samaksājis .Pārbaudu bankas izdrukas tur viss kārtībā -nomaksāts . Nauda kontā arī tā ka varētu visu viņu kantori uzturēt . Zvanu saku ko ākstaties, šie atbild ka tāda maksājuma nav . Vienīgais labums, ka varēšu no šī blēžu kantora pakalpojumiem tagad atteikties sakarā ar līguma nepildīšanu . Ja būs laika caur tiesu mēģināšu izsist arī kādu kompensāciju . Neiesaku šo kaktu kantori nevienam .

R

A Aldis 15.11.2009

Neiesaku to nevienam. Attieksme pret klientu ir drausmīga. Vismaz reizi divās dienās jāzvana un jāaktivizē karte. Attēls uzkaras vai izmet paziņojumu, ka šis kanāls nav iekļauts abonēšanā (parasti uz LNT un LTV1 ). Gatavais murgs!

V Ventuks 05.12.2009

Dīvaini ... jau trešo gadu ne mazāko problēmu.