www.sudzibas.lv Viasat Reklāmas triki

Viasat - Reklāmas triki

2008.g.8.martā pasniedzu sev dāvanu no VISAT uz 2 gadiem: pirmajā 12*6.75, bet otrajā gadā 12*11, 75 Ls. Tagad VIASAT palielina cenas, jo mainās PVN no 5% uz 21%. Tas būtu skaidrs, pareizi, protams sāpīgi, jo jāpiemaksā 16 %, bet kāpēc ir pievienoti vēl 12, 4%!!! Tā jau ir cūcība! Jaunajiem klientiem atkal sola "dāvanu" pa 5, 99Ls mēnesī 3 gadus, tikai līgumā ir tāds mistisks punkts 10.1, kas sākumā liekas nevainigs, jo ļauj "ieviest jaunas maksas un maksajumus" bet īstenībā -darit ko grib! Bail domāt, cik patiesībā 3 gadus būs jāmaksā tiem, kas rēķināsies ar 5, 99! Atteikšanās maksa jeb "atlaide "ir vairāk kā 150 Ls (precīzi neatceros).

P

V valii 03.03.2009

lai viasats izputētu ar savu agresīvo biznesu! un visi muks projām, kad beigsies līgumi, bet tiem, kuri vēl nav saistījušies ar viasar, ieteikums - nekad to nedarīt!!! Krāpnieki 'viņi ir!!!

A Anonīms 04.03.2009

Nav jau jāgaida kamēr līgums beigsies. Šis ir unikāls gadījums. Līgums ir mainīts (cenas)tātad nav derīgs. Pacēla PVN un abonēšanas maksu. Līgumu mēs slēdzām uz konkrētu summu katru mēnesi. Ja summa tiek mainīta jums tai ir jāpiekrīt, ja nepiekrītat attiecības ar VIASAT beidzas un piedevām, pēc LR likuma jūs to varat darīt bez sankcijām, soda maksām, atlaižu atmaksām, abonēšanas samaksai par atlikušajiem mēnešiem utml., kas minētas līgumā. Jo attiecīgi punkti viasat līguma ir pretrunā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu. Starp citu, neskaidri definētie punkti tiek atdzīti par labu patērētājam nevis pakalpojuma sniedzējam, bet tas pat neattiecas uz šo gadījumu. Jautājumu gadījumā zvaniet uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru. Un pirmajā brīvajā brīdi ar mierīgu sirdi prieka vēsti paziņojiet VIasat, ka viņi ir zaudējuši vēl vienu no daudziem, kas vēl aizies. Ja VIasat būs jautājumi, lai viņi zvana PTAC.

A A 23.06.2009

Cik taga reāli VIASAT maksā? Man arī sāk šķist, ka viņi krāpjas ar cenām!

L LidijaLāce 13.12.2009

mana mamma, pensionāre laukos, pieslēdza VIASAT akcijas laikā, viss bija labi, bet sāka nakt fantastiski rēkini-jāsamaksā 2 mēnesi uz prieksu, citādi atslēgs signalu.Tas bija šausmīgi ka cilvekam jāpaliek bez pensijas lai samaksātu rēķinu uz prieksu.Šausmas, nekad pati nebiju kliente un nekad nebūšu...

E edgars 27.01.2010

Viņi vēl tanī nodokļu celšanas laikā kartes gada abonēšanas maksu pacēla no 4 uz 10 Ls/gadā( laikam PVN nemāk reiķināt), kamēr tāds līgums kā viņi to sastādījuši viņi var prasīt arī 50 Ls/gadā.

K Konrads 27.01.2010

Nu tas nozimē tikai vienu- lasiet līgumu, pirms parakstiet kaut ko. Pats pirms pirku viasat, visu rūpīgi izlasīju, neskaidrību gadījumā noskaidroju. un tagad zinu, ka par pvn nav ko piesieties viasatam, bet gan valstij. paņēmu riktīgi lēto pieslēgumu par 3, 50 mēnesī, tas gan priecē.