www.sudzibas.lv Viasat Rēķins par neko...

Viasat - Rēķins par neko...

VIASAT Piedāvājums pa telefonu, kaut kādā akcijā "bez maksas" uzstādīs un ko vēl nezin sastāsta. Bet pašam būšot jāmaksā par ceļa izdevumiem... Drusciņ padomāju, bet tomēr Atsaku, ka man nevajag viņu antenu. Te pēc kāda laika, pastkastē saņemu rēķinu par pieslēgumu tik, un maksa par 2 mēnešu abonēšanu tik - kopā kādi 32 Ls. Nu šausmas!!! Līgums nav noslēgts, nekas nav uzstādīts, bet zin tik rēķinu piestādīt. Nekādas kārtības sistēmā... Iesaku nepieņemt nekādus pakalpojumus ko piedāvā pa telefonu, akcijas, akcijas... Noteikti apmānīs, būs ai, ai kā jāmaksā.

P

E es 24.07.2008

man arī šitie gudrinieki zvanija, piedāvāja kaut kadu drazu. pie tam, zvanīja uz mobilo. kad prasīju, no kurienes ņēma manu mobilo numuru - nometa klausuli. zvanīju uz viņu galveno ofisu, prasīju kas par lietām - tur knapi saprot latviski, runāt pilnīgs bezcers. nu bet toties vairāk nezvana.

P piziks 20.10.2008

Nu ziniet, ko...ja Jums pa telefonu piezvana, tad ja negribat pasutijumu, tad arii sakat NEEEE, un savus datus nedodat, nevis iedodat savus datus un tad sakat, kad naak visaadi reeekini!

A Aleksandrs 24.10.2008

Tagad zvana un piedava akciju-tu mums klientu, mes tev 1 men.abonesana bez maksas, 5 klienti-5 men.bezm.abonesana.A neapmaksa so rekinu 3 dienas, jau sms suta un bridina.Meklejiet savus klientus pasi, par to naudu sanjemat.Bez viasat ari var musdienas iztikt, nav pirmas nepieciesamibas pakalpojums.

K kozmo 11.11.2008

man bija tieši tāds pats gadījums uz pagājušajiem ziemassvētkiem, zvanīja, piedāvāja, es atteicos. Pēc kāda laiciņa pasta kastē bija vēstule un dekodera karte un aicinājums izmēģināt. Iemetu plauktā un nelikos ne zinis. Pēc 2 mēnešiem šie atsūta rēķinu par 2 mēnešu zelta paketes lietošanu. Par cik nekāds līgums ar vinjiem netika slēgts un sastādītais rēķins bija pilnībā nelikumīgs - dusmas tomēr uzsita, bet nu neko, nonāca viņš kaudzē pie pārējām mēstulēm. Pēc kautkādas nedēļas pienāca sms ar tekstu, tā un tā aprēķināsim līgumsodu un atslēgsim jums pakalpojumu un vēl draud ar kredīta reformu. Vai nav riktīgi pidarasi? Nu tad es sakrāmēju visu viņu makulatūru aploksnē, uzrakstīju viņiem draudu vēstuli un aizsūtīju. Kopš tā laika ne ziņas, ne miņas no viņiem. Starp citu 1 pazīstamais arī reiz stāstīja, ka bija uz kautkādu akciju pie viņiem pieslēdzies un kad līguma laiks beidzies, nav bijis iespējams pārtraukt līgumu, visu laiku sūtījuši rēķinus un nesuši kautkādu fufeli. NESAISTATIES AR VIASAT

I ieva 08.12.2008

tur visi numuri nak no kaut kadas programmas, vinji zvana visiem peec kartas un piedava tev tiesi to pashu ko paareejiem 500 cilveekiem pa vienu darba dienu.
tas, ka atnaaca reekins tikai noraada uz to, ka darbinieks ir nepareizi saklikshkinaajis datoraa ar savu peli un atsaukt neko nemaaceejis-jauninjais.

es ar esmu stradajusi ar kaut ko lidzigu. Galvenais ir sūdzēties par to, ka ir izdarita shada rupja kluda!!!(tas kantoris suck!!!)

D D 25.03.2009

tā viņiem tāda politika, mums un nez cik paziņām arī ir līdzīga situācija, Viasats laikam cer, ka kāds arī samaksās viņu skaisto rēķinu. Sūta savas kartes, lai gan neviens meistars 100 gadus nav rādījies. Un- ja nav nekas parakstīts- līguma taču nav- nekas nav parakstīts, tātad- lai iet skriet ar to savu rēķinu.

M muse 13.05.2009

Arī man bija līdzīga situācija-vispirms piezvanīja vīram uz mobilo(viņš bija slimnīcā) ua piedāvāja savus pakalpojumus. Viņš teica, ka nevajag, bet nu apdomāšot, sarunāja tā, ka operators vēlreiz pazvanīs un paprasīs vai tad tiešām nevajag to viasat. Pēc 2 mēnešiem pienāk rēķins-uzstādīšana +modems=~30 lati Es šokā, jo nekas nav uzstādīts, bet rēķins ir. Zvanu uz firmu-tā nav sazvanāma, rakstu uz e-pastu(atbilde pienāca pēc kādām 12 dienām).Kad treajā dienā sazvanu viņu, šie saka, ka karte pienākšot pēc nedēļas, lai tad es viņu neņemu, ja jau es tā nevēlos.Labi tā tas arī bija, karti neņēmu.Sazvano atkal ar firmu, lai izdzēš manu it kā parādu. Viss liekas OK. pēc mēneša pienāk SMS- ja es nesamaksāšu parādu, tad ar mani saistīsies kREditori. Godīgi sakot mans mērs bija pilns...atkal zvanīju-it kā visu nokārtoju, bet kas viņu zina, vai atkal kaut kad, kaut kur neparādās mans parāds...

J Jozis 20.10.2009

Nu man piemēram sanāca tāda šmuce! sanāca tā, kad aizkavējās maksājums. Pavisam aizmirsu par to. Pēc kāda laika šie noslēdza signālu, padomāju, lai!!! tad pagāja kāds pus gadiņš-atcerējos, velns viasatam astīte palikusi kādi 15 LVL, samaksāju! Šie pieslēdza! Nu labi, skatos tālāk to štruntīgo tv!! Pēc dažām dienām atnāk reiķins nu jau par 130LVL!!! Opā!! Es uz pēcpus!! Zvanu uz karsto tālruni, kas par liet?? beigās aizpēros līdz juristei!! Lieta sekojoša-reiķins ir par sešiem mēnešiem, kurus esmu skatijies!(sešus mēnešus nebiju samaksājis to astīti)kā es kautko varu skatīties ja man ir tumša bilde?? Cik nopratu, tad juriste arī maz ko saprot no līgumiem!! Līgumā ir rakstīts: Ja netiek veikta apmaksa līdz 25 datumam, tad Viasat ir tiesīgs atslēgt signālu un/vai piestādīt soda naudu 64LVL apmērā!!! Es juristei saku, kas rakstīts tai līgumā, bet viņa man saka; tiešām? Nu nezinu. Bet jūs saprotiet, jums bij pieslēgums visus šos sešus mēnešus! es viņai, bet man neko nerādija!!
Nu visādā ziņa, beidzu balli ar to dejotāja Rosta kantori!! Cilvēki-neuzķerieties uz VIASAT!!

V Ventuks 05.12.2009

Eh, Jozi, Jozi! Kāpēc līgumus nelasam? Punktā 7.7 rakstīts: "Ja Viasat ir bijis spiests pārtraukt pakalpojuma sniegšanu nesavlaicīgas rēķina apmaksas dēļ, Klientam par pakalpojuma sniegšanas pārtraukuma laiku ir jāmaksā Viasat Abonēšanas maksa pilnā apmērā kā par sniegtu pakalpojumu."
Tātad viss ir likumīgi, jo parakstot līgumu Tu piekriti šiem noteikumiem.
Punktā 7.8 un 7.9 ir arī apraksts par soda naudu šajā gadījumā.
Ko lai tur saka - cilvēki! Lasiet, ko parakstiet! Un ja parakstiet, tad ievērojiet!

K kkk 01.01.2010

Jozi
Tev liekas, ja paņem uz nomaksu ledusskapi, tad izdomā par to nemaksāt un vairs durvis nevirini, tad to ledusskapi uzdāvinās? Nu losisms..

R RitaViļumsone 03.01.2010

Nesaprotami, kā var prasīt samaksu par neesošu pakalpojumu - decembra vidū man beidzās līgums par VIASAT pakalpojumu izmantošanu. Visu veicu laikā: aizsūtīju iesniegumu par atteikšanos no VIASAT pakalpojumiem, aizsūtīju lietotāja karti-izdarīju visu, kā līgumā prasīts.Tomēr decembrī atnāca rēķins par 2010. gadu- jāmaksā 10 lati par kartes īri un 17 lati abonēšanas maksa par 2010.gada janvāri.Par ko man maksāt, ja man nav pat īres karte? Kā man rīkoties? Vai rēķini man tiks piesūtīti arī par nākošajiem mēnešiem? Kur griesties pēc palīdzības?

A Aļona 14.01.2010

Man sāka sūtīt īsziņas ka neesmu samaksājusi Viasat rēķinu. Pats paradoksālākais ir tas, ka neesmu slēgusi nekādu līgumu ar Viasat kompāniju. Manuprāt tas jau ir cilvēku tiesību pārkāpums. Īsziņas zin sūtīT, bet kad no viņiem kaut ko vajag tad nemaz neceļ telefonu un neieklausās cilvēkos.

E Edgars 14.01.2010

Rita..man arī ir līgums ar viasat tur ir rakstīts...kad beidzās līgums tas pagarinās..bet Jus varat pārtraukt sadarbību bez nekādam soda sankcijām 30d iepriekš 'paziņojot.Skaidrs??? Tak cilvēki nu ja abonējiet pakalpojumu nu iepazīstaties, kā viss funkcionē..tas ir tāpat kā braukt patīk, bet neesi iemācījies, kā nobremzēt un tad viss slikti..

Jozim..tas ir tāpat, kā veikalā nopirkt telefonu līzingā..un pateikt..es tak galīgi nezvanu pa viņu, kapēc jāmaksā līzings??? Pats spēj iedomāties?? Ar pirmo līgumu Jūs izmaksājiet aparatūru..skaties-neskaties..kāda starpība?

Aļonai..nu Tev kautkāda mistika, ja neesi slēgusi līgumu rēķinu nevar būt..pate saproti vaine?No kurienes tad visi dati?
man bij problēma ar automātisko maksājumu, jo nebija nauda uz konta..bet nu es saprotu pats vainīgs

E Edgars 14.01.2010

Jozis iespējams ir problēmas vairākās jomās, ja viņš nelasa līgumus vai kaut vai darbības noteikumus.
Klau Jozi..nāc pie manis par galvotāju vienai štelei..kas tur sīkums viens līgumiņš un viss..sammaksāšu 50 ls:D

V viktors 16.02.2010

saja kantori ka bedre nelaimigs ka sasejos tikai nosledz ligumu talak ar tevi dara ko grib. ligums ir pilnigi vienpusejs, visas tiesibas ir viniem.kad tiksu vala, busu laimigakais cilveks.

Z Zita 16.02.2010

njā, neesmu viasat kliente bijusi, bet cik darba sakarā ir nācies palasīt viņu līgumus, nu teiksim tā - es vēl nevēlos televīzijas dēļ savu dvēseli pārdot. Jo tāda sajūta rodas - klientam praktiski nav nekādu tiesību vai pretimnākšanas, visi "instrumenti" ir tikai pakalpojuma sniedzēja pusē. Viss jau, protams, legāli, bet mazliet uzkrītoši un manuprāt - neadekvāti.

A Andrejs 04.03.2010

Ja runa ir par VIASAT, tad šis kantoris tiešām izceļas ar īpašu merkantilismu. Viņiem vienkārša vēstule e-mail formā priekš klienta izmaksā 3, 0 Ls. Cik es naudas varētu nopelnīt, ja par katru e-vēstuli prasītu un saņemtu 3, 0 Ls. Pa telefonu meitene menedžeris runā diktāta izteiksmē un nemaz nedzird klientu, pat necenšās neko saklausīt...! Tautieši, nekad nepinaties un nekādos darījumos neielaižaties ar VIASAT. Vai arī būsiet līdz ausīm sūdos.

D DreamLV 04.03.2010

mēs jau esm līdz ausīm sūdos!!!

G Gvido 31.08.2010

Aprīļa mēnesī man kā patstāvīgam VIASTA klientam telefona sarunā piedāvāja bezmaksas iegūt papildus dekoderu. Protams saprotot, ka nekā nav bez maksas noprasīju vai tiešām tas ir bezmaksas un kādas ir sankcijas ja vēlos no tā atteikties. Uz ko man atbildēja ka jebkurā laikā varēšu atgriezt uztvērēju un nekādu sankciju nebūšot.
Protams tagad, ka esmu nolēmis noskaidrojas ka tomēr sankcijas ir ... ok pats vainīgs neizlasīju visu līgumu... bet tomēr telefoniski mani maldināja.
Visas viasat sarunas tiek ierakstītas, tagad esmu pieprasījis šo te telefona ierakstu, lai pierādītu savu taisnību.

Bet ar to es negribu visu beigt es vēlos, lai visi viasat piekrāptie atsaucās uz šo ziņojumu. un kopa organizētu masveida Internet kampaņu pret viasat.
Ir cilvēki kurus varam uzrunāt un lūgt lai atslēdzās no ši pakalpojuma sniedzēja kā arī domāju ja mēs savākt pietiekami lielu cilvēku masu Baltkoms vai Izzi vel naudu iedos, lai šo konkurentu zem ūdens pagrūstu. Gribi piedalīties PIRMAJĀ PRET KORPARATĪVAS BEZATBILDĪBAS KAMPAŅĀ ? piesakies [slēpt]@gmail.com

Bloggeri, Tweetotāji, un citu socialo tīklu darboņi atsaucieties kopā mums tas izdosies! Piedodiet beidzot kādam kārtības jāievieš.

PĀRSUTIET AICINĀJUMU TĀLĀK!