Viasat - rēķini

Man ar viasatu bija noslēgts līgums uz 2 gadiem. Pa šim diviem gadiem man ir atnākuši tikai 3 rēķini. Pārējie kas ir jāmaksā ir atnākuši no kreditreforma. Man ir tikai viens jautājums. Vai tai Viasatā neviens nemāk lasīt, vai strādā vienkārši analfabēti, ka nevar ikmēneša rēķinu atsūtīt uz manu dzīvesvietu. Kā tad kreditreforma vēstules pie manis nonāk?

U ucker 25.12.2009

Izdevīgāk slēgt automātisko rēķinu nomaksu ar Viasat. Priekš kam tev vispār tos rēķinus uz mājām?
Man katru mēnesi noskaitās 9.90 Ls viasatam un ne man Creditreform vēstules, ne nu kas!

B beibe 26.12.2009

Jāa, jāaa! Vēl tik trūka automātsikais...Dirš viņi kā zaļumgovis tajā VIASAT. Man ar bija problēmas ar laicīgi neatnākušiem rēķiniem. Trīs dienas nevarēju sazvanīt, bet kad izdevās, tad noliku to operatoru līdz ar zemi. Tagad pieprasīju ierakstītās vēstules sūtīt, lai atkal nedzirdētu tekstu, ka rēķins IT KĀ izūtīts utt.

I ivarss 26.12.2009

Nesaprotu, ko var ņemties par tiem rēķiniem. Man arī ir automātiskā samaksa kā par daudziem citiem pakalpojumiem, tas visu tikai vienkāršo. Viasat klients esmu ceturto gadu jau.

I Ieva 03.03.2011

Pirms gada atteicos no VIASAT ik pa laikam saņemu mistiskus rēķinus, ko visu laiku arī samaksāju. Pēdējo pilienu deva tas, ka šodien( pēc gada) saņemu rēķinu no creditreform ka VIASAt v''elas saņemt naudu par aprīļa- maija mēnešiem..kaut atteicos pagājušā gada martā..Kas tas par murgu un kura normāl firma pieprasa naudu par nesaņemtu pakalpojumu vēlpie tam pēc gada????