Viasat - rekini

Sveiki!Esmu kartejais viasat upuris,varetu teikt savas mulkibas pec.Viasat man jau ir nepilnus 6 menesus,problemas ar viniem ir katru menesi,rekini vislaik ir lieli un paskaidrot kapec ta ir ari neviens nemak,tik runa aplinkus.
Tagad gribu tikt vala no viniem,bet negribu maksat liguma sodu,tapec iedomajos, ja nesamaksatu rekinu vini noteikti iedodu mani credit reformai, gribeju pajautat vai tad man butu jamaksa tikai par rekinu credit reformai vai ari viasats butu vel pielicis klat summu par dekoderi un modemu?Vienkarsi mulsina tas, ka lietoju tikai pus gadu.
Vai kads nevar pateikt, ka butu,varbut kads ir bijis mana situacija?
Gaidisu Jusu atbildes!

B

Likumsargs 19.11.2012

Vislabākais kā ir atteikties no Viasat ir uzrakstīt iesniegumu, ka Jūs neapmierina viņu pakalpojumi, tāpēc Jūs atsakaties no viņu pakalpojumiem. Aparatūru jūs atgriežat Viasat un viss!
Vispār ieteiktu griezties PTAC ar iesniegumu, tur jums pateiks kā rīkoties!
Ar parādu piedzinējiem gan neieteiktu iesieties, jo tad būs problēmas ļoti lielas! Kam Jums liekas galvassāpes!!!

Likumsargs 19.11.2012

Ja klientam izdodas pierādīt, ka pakalpojums ir nekvalitatīvs vai arī neatbilst solītajam, tad pastāv iespēja lauzt līgumu pirms termiņa bez soda sankcijām!

B bellamine 20.11.2012

Es jau viasatam zvaniju un teicu, ka man nau tads signals, kadam vajadzetu but, bet vini man preti pateica, ka vini signalu raida labu un ka man tur kada problema.

K Krishinjsh 21.11.2012

Ai nu beidz ākstīties, ja nemāki runāt iedod kādam citam. VIASAT kā aju jebkura cita kompānija centīsies noturēt klientus, bet protams ar viņiem arī var visu sarunāt. pašam laukos ir Viasat! Būs grūti atteikties pavisam, bet sarunāt lētākas cenas gan var!