www.sudzibas.lv Viasat PIESLĒGUMS 3.50Ls

Viasat - PIESLĒGUMS 3.50Ls

VIASAT reklamē pieslēgumu par 3.50Ls mēnesī.
No VIASAT mājas lapas - Par abonēšanas maksu Ls 3, 50 mēnesī pirmos trīs mēnešus var skatīties un iepazīties ar vairāk nekā 50 kanāliem. Savukārt pēc noteiktā laika perioda klients izvēlas – vai nu saglabāt zemāko abonēšanas maksu Ls 3, 50 un skatīties 6 iecienītākos Latvijas kanālus (LTV1, LTV7, TV3, LNT, TV6, TV5 ) un vairāk nekā 20 ārzemju kanālus, vai kādu no pārējām piedāvātajām paketēm.
Zvanu, lai noskaidrotu, kādus 20 kanālus tad viņi piedāvā pēc tiem trīs mēnešiem. Operatore saka, ka pēc trīs mēnešiem rādīšot 6 Latvijas kanālus un četrus kanālus krievu valodā. Es saku, ka Jums mājas lapā rakstīts, ka rādīšot 6 + 20. Man atkal sāk saukt tos 4 kanālus krievu valodā. Prasu, tad Jums nepareizi rakstīts mājas lapā? Jā, tad nepareizi esot rakstīts. KĀRTĒJĀ CILVĒKU MUĻĶOŠANA!!!

I

B Baņkieris 19.01.2010

VIASAT vispār ir ļoti neprofesionāla kompānija un ar ļoti lēnu domāšanu, kā jau Igauņi!
No otras puses malači estiņi, ka prot šitā čakarēt latviešus! Ha, ha, ha!

L Lucifers 20.01.2010

Iespējams, ka operatore vienkārši putrojas jaunajā piedāvājumā. Bet man tas piedāvājums liekas ļoti okei, sanāk izdevīgāks, nekā Lattelecom virszemes tv, kur pa tādu summu ir tikai 16 kanāli, un neinteresantāki.

L Lācis 20.01.2010

Lieta tāda, ka pēc tiem 3 mēnešiem tu varēsi izvēlēties par lētāku maksu zelta vai sudraba paketi, kas arī nav zemē metami.

N na 20.01.2010

tikai neaizmirstiet ka līgums būs uz 3 gadiem. katru gadu 10 ls par karti. tur nav ko redzēt. pa priekšu noslēdz un tad nožēlo. nu nepietiek jums sūdzību? LTC DRĪZ BŪS VĒL VAIRĀK KANĀLU, TIKLĪDZ PAZUDĪS ANALOGĀ SISTĒMA. KATRAM SAVA IZVĒLE.

D Dass 23.01.2010

Piedāvājums ir ļoti ok. pa 3, 50 Ls vairāk nekā 30 kanāli- nav slikti. Par viedkarti ir jāmaksā tikai no otrā gada. Viasatam ir arī nekodētie kanāli, kas nāk klāt. Bet es izvēlētos tāpat Zelta paketi, jo tur ir ļoti labi kanāli kā VSB un Viasat Hockey. re ku var paskatīties info http://www.viasat.lv/pakalpojumi-un-cenas/izmegini-un-izvelies/ par jauno piedāvājumu.

V Vilnis 10.02.2010

Daļu no kanāliem, ko piedāvā Lattelecom Ekonomiskajā paketē var skatīties par velti no satelīta. Teiksim Eoronews, RTR - Planeta, Pervij, R-1, Sarafan, RUTV, Music Box ru, RTG Krievijas Travel, Eurosport ( vāciski }, Viva, MTV un vēl vismaz 500 kanālus na haļavu + vismaz tikpat radio kanālus

E Erps 28.04.2010

Esmu Viasat klients un jāatzīst, tas piedāvājums ir visai nožēlojams.
Viasat Sport Baltik nu ok... vairāk vai mazāk ir pieņemams, bet kapēc sporta kanāls nerāda sporta ziņas (kaut vai skrejošas rindiņas veidā ekrāna apakšā) tas nav saprotams. Viasat Hockey... mēsls!!!
Nedomāju, ka LV ir daudz cilvēku, kam interesē Zviedrijas Līga hokejā, piedevām vēl zviedru komentētājs skan fonā! NHL???
To rāda arī Viasat Sport ar visnotaļ zinošu krievu komentētāju!
Kurš LV skatās GOLFU!!!
Pat Olimpiskās spēles viņi netranslē savos sporta kanālos!!!
Viena daļa citu kanālu ir skatāmi pie nosacījuma, ja ir pietiekami labas angļu valodas zināšanas, nav pat krievu valodā, nemaz nerunājot par valsts valodu!!!
Tā ka pirms izvēlaties Viasat LABI APDOMĀJIET vai jums vajag liekas klapatas!
P.s. Un informatīvais serviss vienkārši ir zem katras kritikas!!!
1) Informatīvā tālruņa samaksa ir augstāka nekā parastajām līnijām
2) Lai kaut ko sazvanītu ir vismaz 3-7 minūtes jāklausās tās debīlās reklāmas un info, ka ienāk ļoti daudz zvanu un operatori aizņemti, tad kad beidzot izdodas sagaidīt savienojumu tad otrā galā pārsvarā trāpās neprofesionāli cilvēki, kas atkal mēģina pārslēgt uz citu operatoru... nu koroč sviests!

B bums 27.05.2010

C`mon Katrs noliek kadu kompaniju un sis piedavajums daudz labaks ka LTK jo Lattelekom ir Mesls-saki ko gribi!