www.sudzibas.lv Viasat Pārraides kvalitāte

Viasat - Pārraides kvalitāte

jau atkal Viasat pieviļ vairāk un vairāk. apnicis skatītites ziņas, desmit sekundes skatīties apstādinātā kadrā un skatīties tālāk, protams ar iztrūkstošām pāris sekundēm, itkā nekas nebūtu bijis. cilvēki naudu par to maksā!
vai nevar vienreiz to lietu savest kārtībā??

E elza 14.01.2009

viņi neko lietas labā nedara. iesaka izraut karti uz 15 minūtēm. tad aiziešot. a-ha! nekas tāpat nemainās.
tomēr visu laiku tā nav. ir dienas, kad nekādi stopkadri nav bijuši. un atkal uznāk lēkmes. man līdz līguma termiņa beigām vēl 10 mēneši. viasat - nervu bende.

Z zaijka 29.01.2009

minētā situācija tajā laika bija visām televīzijām arī kabeļtelevīzijām. ne tikai visatam...

A atrisini 12.03.2009

SAT TV komplekts par vienreizeeju cenu.
Iegaadaajies vienreiz un nemaksaa nekaadas aboneeshanas un kartes nomas maksas.
www.atrisini.lv

I ilmārs 03.06.2009

t.s. stopkadri VIASAT ir laikos pārbaudīta šīs firmeles vērtība.atbilde no VISAT-vīnu labākais iespējamais sasniegums!

M mv.v 06.11.2010

tas viasats man zajebal vispar pa tradu cenu butu jarada vis taisos ateikties...tv 6 vispar nerada..