www.sudzibas.lv Viasat Pamēģiniet atteikties!

Viasat - Pamēģiniet atteikties!

Ļoti jauki kāds puisis aprakstījis Viasat darbību šajā saitē: http://www.diena.lv/lat/business/hotnews/medijipoligrafija/viasat-klientu-skaita-pieaugumu-saista-ar-problemam-ekonomika#comments
Nevar izteikt vārdos, cik daudz rūpju šī kompānija sagādā saviem klientiem! Esiet godīgi pret sevi, un pirms uzņemties saistības ar šo kompāniju, lūdzu visu pārbaudiet, palasiet atsauksmes, un būtu lieki domāt, ka tas jūs neskars! Viss ir tieši tā, kā tas ir! Žēl šo cilvēku, un vēl vairāk paliek žēl, jo lielākā daļa iedzīvotāju ir no provinces, līdz ar to, nav ilgi jāstāsta par lētticību, uzticību un vilšanos!
Šai kompānijai nav pat savas pārstāvniecības, viss notiek pa pastu un telefonu! Es negribētu teikt, ka šie cilvēki, kas darbojas Viasat ir muļķi, nē, gluži pretēji, viņi ir gudri, viņi zin likumdošanu, līdz ar to katru niansi ir pārdomājuši, un sods, šādai kompānijai, ko pēc Latvijas likumdošanas var uzlikt, ir tik niecīgs, kā mums atdot naudu par maizes kukuli! Gribētu vērsties pie tautas, pie uzņēmīgajiem un gudrajiem! nevajag daudz! IT speciālistu, juristu, kurš zin šīs lietas un kādu izbijušu Viasat darbinieku, kurš ar savu darba vietu nebija apmierināts! Šieir trumpji! Izveidot parakstu vākšanu, izsludināt par Viasat darbību TV un lieta darīta! Cilvēki arvien vairāk sapratīs, kur iesaistās!
Šī kompānija nekad neatzīst savu vainu, nekad nenāk cilvēkiem pretī, nekad neko nepaskaidro, viņiem ir daļēji labi apmācīti speciālisti, kuri nodarbojas ar klientu piesaisti un sūdzību risināšanu!Viņi ikdienā netiekas ar visiem neapmierinātajiem klientiem, tāpēc ir tik mierīgi un mierīgi atkārto iemācītās teksta rindiņas vai nolasa pēc plāna vai arī cieši dūrē tur stresa bumbiņu un pie sevis skaita līdz desmit, kad runā ar kārtējo klientu, kuram atkal viss ir atgadījies ne tā, kā tika solīts! Un zinot, ka Jūs nekad viņus nesatiksiet, sarunas beigās pasaka : "Visu labu!"
Neticiet, ka uzstādīšana būs par brīvu, ja esat vientuļa sieviete un negribēsiet maksāt kādam "malu meistaram" no Unisat par uzstādīšanu 40Ls bez čeka vai 50Ls ar čeku, tad, visticamāk pati arī dabūsiet kāpt uz jumta. bet viskarstāk ies tad, kad būsiet nolēmuši pārtraukt līgumsaistības ar šo kompāniju. Esiet uzmanīgi! man ieteikums likt nost klausuli kad zvana Viasat operators vai aiziet uz virtuvi pēc tasītes kafijas, kad sākas šīs kompānijas reklāma!
Man trūkst vārdu, lai parakstītu šīs kompānijas darbību! Ar prātu saprotu.

H

K krometa 25.07.2012

PILNĪGI PIEKRĪTU.!! Ja vien man būtu iespēja paņemt citu pakalpojumu sniedzēju - ne mirkli nevilcinātos, bet diemžēl lauku reģionos iespējas ir ierobežotas :(

Ausainītis 25.07.2012

Skatoties, kādus pakalpojumus vēleis saņemt. Arī es dzīvoju laukos, bet man ir piejami daudzi citi operatori bez Viasat. Šo kantori vairākas reizes esmu pasūtījis tālāk, kad šie sāka piedāvāt savus pakalpojumus.

L Lagossa 25.07.2012

Ne jau pakalpojuma sniedzējā ir vaina, vaina ir darbinieku attieksmē. Bet katrs no mums vēlas strādāt un pelnīt, ne jau visi var strādāt par pārdevējiem veikalā, vai direktoriem šavos uzņēmumos. Klibais posms ir uzņēmuma vadība Latvijā, jo tie cilvēciņi, kuri zvana, dara savu darbu, ko vadība liek to dara, ja kas nepatīk ej prom, bet ēst gribas visiem. Nu aizskrien prom no darba, a, vietā dabūt nav jau tik viegli. Tākā šajā ziņā, uzskatu, ka nav jau jēga pa pasauli ķengāties, nu tad vajag iet un darīt...