www.sudzibas.lv Viasat nomocījusi

Viasat - nomocījusi

Man kopš javāra nenāk rēķini vairs
martā zvanu prasu operators saka kaut kāda kļūdiņa jāmaksā 24 ls, labi samaksāju, 30
šodien rēķins pa 69 latiem kartes gada maksa un vēl xxx zin kas, sakot no janvāra
zvanu prasu, vecene saka jūs samaksājat pa iepriekšējo gadu tagad ir pa visiem 5 mēnešiem prasīju kapēc katrs operators saka savādāk, uz ko neatbildēja, tagad pieprasu pilnu bilanci maksājumu/pakalpojumu, par visu pagājuso gadu un šito, uz ko atbildēja, ka viņi tādas neizsniedzot, ja gribot personīgi jāierodas viasat ūķī. protams laicīgi pateicu, ka pret viņu personīgi nekā nav saprotu ka viņa tikai tur strādā, bet par cik viņai par to maksa- lai uzklausa, un 3 minūtēs pateicu par to kompāniju visu ko domāju, nolādēju viņu pavadoni, izteicu cerību, ka vinā ietrieksies meteorīts utt. kad biju beidzis otra galā sekundes 40 bija kapa klusums, pēc tam saka malt atkal savu, pateicu lai iet xxxj, ka nemaksāšu, viņā saka labi piedzīsim.. BxxĢ JOBxxxxOT N»€*J ko darīt, sūtīt depešu uz PTAC? ā un vēl man jāmaksā nevis 8 ls bet jau 16 pa mēnesi. klients 7 gadus

E

E edmunds 17.05.2010

turpinajums ar mēsla viasat

tika mēģināts sazvanīt viņu līniju, kur var atteikt pakalpojumu, 6 reizes zvanīju katri reizi klausoties piderastisku mūziku gaidīju pa 25 minūtēm, ta arī nesavienoja, interesanti, ka visu citu savieno, tie saka, ka tur baigi noslogots utt prasu kā vel var atteikties no viņu sūda, atbilde tikai pa telefonu, vairs arī vēstules neder 3 reizes atstāju savu nr sola atzvanīt 3 stundu laika, protams neka, uz epastiem neatbild, zb jau zvanīt un saukāt tās operatores, kas vispār nav vainīgas tur pa lielam.

nu tika pārzvanīts uz ptac un tur izklāstot situāciju uzreiz dabūju sūtīt rēķinus samaksātos utt, atsaucīgi operatīvi tālāk lietu pārņem viņi. apsveru arī tiesu tā ieteica ptac) jo pa 5 mēnesiem viņi no manis ir pieprasījuši 230 ls, neesmu samaksājis tikai pēdējo rēķinu par 69 latiem, pa gadu man sanāk maksāt 12x16 ls tagad pa 5 mēnešiem ir 230. ka nemaksā tā norubī un vēstule ar brīdinājumu no creditreform

stāsts turpinās

A Aldis 17.05.2010

Tak izmanto iespēju - šomēnes vari atteikties no VIASAT bez līgumsoda! Zvani viņiem un saki - jūs atslēdzāt REN TV, bet tas bija kanāls, kura dēļ es jūs vispār pieslēdzu utt. http://www.ptac.gov.lv/page/212&news_id=108 :) daudziem jau izdevies!

L laila 11.06.2010

normāli, rēķins nenāk vairākus mēnešus, a klients neliekas ne zinis. Moš vēl gadu vajadzēja pagaidīt, lai vēl lielāki brīnumi būtu?