www.sudzibas.lv Viasat nevar sazvanīt-neliekas ne zinis

Viasat - nevar sazvanīt-neliekas ne zinis

Jau vairākas dienas nepārtraukti mēģinu sazvanīt Viasat klientu apkalpošanas tālruni - lai uz kuru opciju spiestu - visi operatori aizņemti, bet varbūt viņu tur vienkarši nav. Apsurds. Jau vairākas dienas mēģinu pārtraukt līgumu, bet protams tādēļ ka nevar sazvanīt šis laiks visu laiku atliekas.
kurš maksās? Un "lieliski" ka viasat brīdina par to ka no nākamā mēneša maksājums kļūst dārgāks - līdz ar to ka ir starpība maksājumā - viņi ņem un atslēdz - un tad nu tu domā kas par sviestu.
Tā komunicējot ar klientiem - ne viens vien aizies.

A arnis 30.11.2009

Pilnigi piekritu rakstitam.Sodien ari meginaju sazvanit rezultata noklausijos muziku tris latu vertiba.

Mamma 30.11.2009

Jep pilnigi piekritu. Zvaniju reizes ntas neviens neatbild. Ko darit nezinu.

S serz 01.12.2009

Piekriitu, varbuut tur sez viens cilveeks, bet stradaat negrib...un vispaar VIASAT cena paaugstina nepabridinot klientu

J janis 01.12.2009

Cilveku pietiek pameginiet pazvanit uz numuru kur piesakas uz VIASAT uzreiz atbildes, tikai zvaniet no telefona ar kuru nau zvanits viniem es domaju kad pastav melnais saraksts.Pameginiet ar viltu vai draudiem savienot ar vajadzigo operatoru Man izdevas LAI VEICAS

A agris 01.12.2009

viasat. vispaar ir zaglu banda, kuri kraapj cilveekus, kuri kopaa ar juristu neizlasa liigumu

A Aigars 02.12.2009

Es ieteiktu nemaz nezvanīt, bet uzreiz aizbraukt uz Rīgu, Maskavas ielu 322 un visu nokārtot. savādāk rēķinos par zvanīšanu notērēsiet divreiz vairāk. Pats jau septembrī uzrakstīju viņiem iesniegumu, ka negribu pagarināt līgumu, kura abonēšanas termiņš beidzās novembrī. Nekādas reakcijas! Uzrakstīju otru un ierakstītā vēstulē nosūtīju viņiem - nekādas reakcijas. Aizsūtīju faksu un vēl vienu ierakstītu vēstuli - nekā. Zvanīju - neviens neceļ! Tad paņēmu aizbraucu uz Rīgu (jo karte tāpat jānodod viņiem) un tur visu ātri nokārtoja, pasakot, ka iesniegumi jau sen bija saņemti un līgums jau sen bija jāpārtrauc! patiesībā otru tik cūcisku kompāniju nezinu!

H Hugo Djego 03.12.2009

Jā, Aigar, viņiem nav nekādas erekcijas...

J Jevgenijs 04.12.2009

Mans tēvs ar gribēja zvanīt, lai pārtrauktu līgumu, jo tur vairs nav ko skatīties. 2 dienas sēdēja pie telefona pa 30 min - neviens necēla klausuli. Veikalā viņam pateica, lai raksta iesniegumu un sūta to uz Rīgu. Pēc kādas nedēļas Viasat viņam piezvanīja un visu nokārtoja ko vajadzēja. Un pateica, lai izsūta uz Rīgu karti.

H Hugo Djego 04.12.2009

Tak vispār pa tv nav ko skatīties, nafig vajag vel visadus sūda satus! Gribeju tapat paskatities interneta kādu normalu šausmu filmu, bļin, merkaķi zombiji, vilkači vai vampīri vien!!!Apriebies viss!!! Es gribēju kadu, kur ēd cilvēkus, tas ir -par dzvniekiem kaut ko skaistu, neka nav!!!

V Vilnis 11.12.2009

Krīzes laikā ir jādomā un jāmeklē, kur un kas ir lētāk un izdevīgāk. Man piemēram ir līgums ar Viasat uz trijiem gadiem Zelta paketei par Ls 5, 90 mēnesī. Līgums tika noslēgts Viasat dzimšanas dienas akcijā 8. martā. Pirms tam maksāju apm. Ls 14. Skataties TV reklāmas bet neredzat tur Viasat telefonu - 67060550, 67060504

I inga 18.12.2009

Šodien arī zvanīju kādas 3 reizes... pēdējā gāju uz izturību un pēc kādām 20 min man atbildēja :))

J Jana 16.01.2010

Viasat-aizspogulija!!!Es nozeeloju to dienu, kad sapinos ar so kantori...Paldies dievam, 7.martaa man beidzas liigums un es labaak dziivoju bez vinju murgainaam paarraideem, nekaa maksaaju naudu nezin par ko...
Sazvaniit nevar...murgs kaut kaads...anonomais kantoris...Paldies, palasot komentaarus, nu vismaz zinu, kur vnji atrodas...

I ICE 08.02.2010

lai pārtrauktu līgumu zvanīju uz 67060504 ( 2 - 4). Tā bija trešā diena, kad klausījos mūziku 25min garumā, beigās pacēla un lauzu līgumu, protams, centās visādus pasaules labumums piedāvāt, lai tik nelaužu!!! SUPER. VNK ideāli, ka beidzot būšu brīvs no Viasat pakalpojumiem :)). Nav ko skatīties tajā Viasat, vismaz 80% no kanāliem ir sūdi, citās valodās utt. Biju salaulāts ar šiem uz 24mēn.
Sazvannīt nevar, rēķini tiek vienpusēji palielināti, skatīties tur nav ko. Vienīgais kanāls ir tv1000 kur ir pāris labu filmu, kuras protams 3mēn laikā tiek muļļātas 10x reižu...
nevajag viasat.

V viktors 06.10.2010

pilnībā pikrītu unikāls blēžu kantoris, līgums ir vienpusīgs, padarot klientu par muļķi noslēgtā līguma periodā.

K kārlis 06.05.2011

Viņiem bieži tikkai mūzika skan, bet pamēģini laicīgi nesamaksāt, tad uzreiz gan piezvanīs, gan vēstuli atsūtīs.