www.sudzibas.lv Viasat Nestrādā viasat

Viasat - Nestrādā viasat

Iegādājamies viasat par akciju,pirmās dienas rādija visus kanālus,
tagad jau vairākus mēnešus neŗada nevienu brauca meistars mainīja visu ko vien var samainīt. Esam rakstījuši vairākas sūdzības viasatam un zvaņijuši, bet atbildes tā arī nav.

D Dacīte 27.08.2008

Mums ne tikai atslēdza kanālus, bet visu laiku raustās signāls!!! Pirmo gadu bija ok, bet tagad nevar normāli TV paskatīties!!!
Līdz ko beigsies līgums- slēgsim nost!!!

L Ljubi4ka 03.11.2008

ja attels raustas vai ir neskaidrs attels, tad janospiez menu, informacija un signala kvalitate, ja ir 100% tad var iznemt karti no dekodera uz 10 min, ja ir mazak par 100% vai raustas, tad jaregule antena lidz bus 100%stabili vai jasauc meistars lai noregule antenu! :)

J Jurijs 06.12.2009

Pec saves pieredzes- ari biju eikritis. Pec visam parmaksam, apm. 12ls, dabuju pec 0, 5 gada vestule no Reforma vel uz 50 ls. Ja ir iespeja -atrak prom, dzili iesaku, pie tam es caur i-netu maksju uz priekšu pa pus gadu.Tagat ka gadu brivs, +ntv, kas var but labaks par šito.

N nikola 23.02.2010

Esmu laimiiga, ka liigums ar Viasat ir beidzies!!! :)
Nevienam neiesaku sapiities ar sho kantori!!

K kristine 03.09.2010

vienu ritu man neradija viasat, zvaniju, bet darba laiks ir no 8, zvaniju tad 8:05bet man operators pasaka ka zvanu arpus darba laika, kluvu dusmiiga! sazvaniju tikai 8:25, kad jautaju kapeec nevar sazvanit no 8niem man atbild ka straadaaja jau no 8, taatad sanak ka veel panirgajas par manim, un tad es jautaju kapeec man viasat nerada, vinja man jauta aaraa liist litus?veejs ir? nu luuk tapeec neraada, pateica lai iznemu karti un iebazu atpakal tad radis, a ja nee tad man piedavaja pirkt jaunu dekoderu no viniem!! es biju sokaa, pateicu, kad ligums beigsies atteiksos no viniem!! un nometu klausuli, tad peec stundas man zvanija no viasat un jautaja ka viasat rada, protams jau klientu zaudet negrib

K kristine 03.09.2010

man pienaca no viasat rekins 0, 18 sant ko aizmarsibas delj aizmirsu samaksat, man atnaca draudu sms, lai samaksaju rekinu NEKAVEJOTIES, man nav zeel, bet tas ir stulbi, var jau vienkarsi atsutit sms, ka neesam saneemusi veel 0, 18 sant pa ieprieksejo menesi ludzam samaksat !! cilvecibai jabuut kaa nekaa, a tagad domaaju ka tik deel tiem 0, 18sant mani neieliek kreditreform:D

L Linda Kelle 08.11.2016

forši, ka kopš janvāra mēneša VIASAT ir PARĀDĀ par savas darbinieku ballītes organizēšanu Vecrīgā , klubā 9.VILNIS! un uz vairākkārtīgiem atgādinājumiem neviens neuzskata par vajadzīgu atbildēt!! nemaz neskatoties uz to, ka par interjera bojāšanu netika pier'ēkināts vispār gandrīz nekas ... - jo vācot nost dekorācijas, krietni pabojāja gan esošo telpu krāsojumu, gan citus interjera priekšmetus!! kolosāla kompānija!!! padzēra uz mana rēķina un vēl pēc viņiem taisīju remontu!!! pirms saistīties, iesaku ņemt 130% priekšapmaksu!!!