www.sudzibas.lv Viasat Nepārtraukti zvanās

Viasat - Nepārtraukti zvanās

Kā man riebjas viasat! Zvanās, mēģina notirgot savu televīziju, psiholoģiski apstrādāt, prasa vārdu, adresi. Vārdu gan es pateicu, bet kāpēc jāzina adrese? Beigās saprata, ka nekas nesanāks, prasīja vai var iedot kāda drauga numuru, varbūt viņam vajag viasat. Teicu, ka nevajag, nometu telefonu, pēc tam jau divas dienas zvanīja 3 reizes no dažādiem numuriem. Es atceros, ka vairākus gadus atpakaļ dzīves biedram bija problēmas ar viasat, kad atteicās no viņu televīzijas, tad mēģināja kaut kā apčakarēt un likt par kaut ko vēl lieki maksāt, bet viņiem nesanāca, jo draugs bija gudrāks! Ja jums zvana no viasat un jūs labi ziniet, ka jums no viņiem neko nevajag, labāk nevajag pieklājīgi noklausīties viņu sakāmo bet uzreiz pateikt neko nevajag un metiet nost telefonu! Vissmieklīgākais, ka piezvanīja vienam cilvēkam uz angliju un kā pateica, ka atrodas anglijā uzreiz nometa telefonu ;d

Harold 17.01.2018

Es viņus nemaz pie vārda nelaižu, arī vārdu nesaku. Priekš kam? Tiklīdz jūtu, ka tas ir kārtējais zvanītājs no Tele, Viasat, utt utjpr, pasaku: "Paldies, neinteresē! Vairs uz šo nr nezvaniet!". Plaukt, klausule nost. Ilgu laiku vairs nezvana. Pat ja arī uzzvana, skat augstāk. Palīdz.

P piparkūciņa 17.01.2018

Paldies :)

E Ermans 11.07.2018

Tad drīzāk Tev vēl vairāk zvanītos un zvanītos, par šādu necieņu un Tavu stulbumu. :D

V Vajais signals 05.07.2020
Pārrāvumi darbībā

Kā mākonītis, tā nav signāla. Var skatītie tikai skaidrā laikā, bet jāmaksā par visu laiku. Ļoti pazeminājusies apraides kvalitāte. Nav saprotams, par ko maksājam.

S Sudzibas.lv Admin 22.07.2020