www.sudzibas.lv Viasat Nekvalitatīvs serviss

Viasat - Nekvalitatīvs serviss

Viasat ir viens krāpnieku un afēristu kantoris! Noslēdzām līgumu, saskaņā ar kuru pakalpojumu pieslēdza 10 (!) dienas pirms uzstādīšanas, kuru viņi paši piedāvāja, līdz ar to - naudu maksājām ne par ko! Ar to jau nepietiek - kā sākas lietus vai sniegs - tā neko nerāda. Līgumu lauzt nevaram, jo tad jāmaksā milzīga soda nauda - tā nu sēžam - piekāsti kā mazie ezīši. Un tad šiem vēl nav kauna zvanīt un jautāt, vai esam apmierināti ar servisu!!

I

V Vārna 12.10.2010

Kur tad sniegu tagad dabūji?Lietus un sniegs nav Viasata vaina, bet neprecīzi noregulēts vai pārāk mazs šķīvis.Pārējais jau daudzkārt dzirdēts.

N no malas 22.10.2010

Arii man ir bijis ar viņiem tikai viss ļaunais, laimīgi ka tikām no viņiem vaļā! Arī bija daudz un dažādu nesaskaņu, un no viņu puses pilnīgi lieks darbs, mums zvanīt un piedāvāt visu iespējamo. Rādīšanas kvalitāte bija zem katras kritikas. Ja neskaita ka rēķins bija nepareizi uztaisīts un izrādījās ka vairāk kā gadu maksājām dubultā!

R Reinis 28.10.2010

Njā, arī man bija VIASAT, atteicos, samaksāju tos 180Ls sodu, jo serviss un kvalitāte tiešām bija drausmīgi, sanāca drausmīga čakarēšanās. Nu jau 2 gadus lietoju IZZI un teikšu jums, iet kā smērēts, ļoti laipna apkalpošana un HDTV kvalitāte vienkārši superīga, par netu vispār nerunājot.

I Inbox 06.11.2010

Pilnīgi piekrītu, ka VIASAT ir krāpnieku kantoris. Līgums nekorekts, termiņi neprecīzi, nav ievēroti daudz nosacījumu kuri minēti Elekroniskā sakaru likumā 22.pantā. Vēl tevi pataisa par muļķi. Jāuzmanās par nosacījumiem kur tu noslēdz līgumu un kad pakalpojums tiks piedāvāts. Obliāti - jāpieprasa akts par satalīta aparatūras uzstādīšanu.

D Dainis 06.11.2010

Pilnībā piekrītu un sen jau neizmantoju Viasat. Pretīgu krāpnieku banda!

A Andris 01.01.2011

Es arī sen atteicos no šiem uzmetēju pakalpojumiem. Šinī uzņēmumā viss pēc kārtas ir auzas. Sākot no nepareizi sastādīta līguma, turpinājumā katru mēnesi cita abonēšanas maksa(kā likums augstāka), zvanot uz kontaktu tālruni atbild tipiskas blondīnes, kas atbildes lasa no papīra(par atbildēm uz papildjautājumiem varēju aizmirst). Visbeidzot līgumam beidzoties nez kāpēc nav saņēmuši karti, kuru personīgi aizvedu uz VIASAT biroju(saņemot nodošanas aktu), līdz ar to līgums pagarinās automātiski. Beidzās viss ar draudu vēstulēm, ka ieliks mani kredīt reformā par parādu nemaksāšanu, kau gan līgums jau četri mēneši kā beidzies.
Īsāk sakot ja tev ir garlaicīgi noslēdz līgumu ar VIASAT, bet neaizmirsti noslēgt arī paralēli līgumu ar advokātu, lai no kreņķiem neizkrīt mati.