www.sudzibas.lv Viasat Nekval. pakalpojumi

Viasat - Nekval. pakalpojumi

VIASAT sniedz nekvalitativus pakalpojumu un vinu piedavajums (80 kanali) ir klaji maldinošs, jo viss ir atkarīgs no satalīta veida un uzstādītāja, līdz ar to, VIASAT 's neatbild par pakalpojuma kvalitāti un kanalu skaita, bet antenas uzstādītāji neatbild par VIASAT piedāvājumu un klientu ka tenisa bumbu meta no viena pardeveja pie otra.
Mums rada kadus 45 kanalus un kadi 15 kanali atkartojas! No 45 kanaliem, kadi 7 rada vai nu tikai diena, vai tikai nakti, kadi 20 ir poļu, igauņu, ukrainu, lietuviesu valodas, 10 tikai anglu, pa pariitim kanalu skandinavu valoda...
reali skatami kadi 20 kanali!!
VIASAT nerada ne lietus laika, ne vetras, ne tad jau ir vienkarsi makonains.
Atsakoties no VIASAT jaatmaksa aprikojuma vertiba, tas ir 168Ls, atgriezt nevar!!! Kā arī jaapmaksa 24menesu abonesanas maksa. Līgumu drikst lauzt pazinojot par to 90 dienas ieprieks!!!
NEKAD NENEMIET VIASAT!! Tas ir neaugligas laulibas uz 24menesiem un 90 dienam !!!

A Andris 23.10.2009

Iesaku pāriet uz A/S Balticom, nebūs nekadu problēmu!

š šeherezade 23.10.2009

Andri, nereklamējies te, tas taču zināms, ka esi tuvu stāvoša persona A/S Balticom!!!Es atkal varētu Viasat reklamēt, jo man ar viņiem jau 2 gadus nav problēmu kā citiem...bet es klusēju un tikai izdaru savus secinājumus:)))

A Andris 23.10.2009

Es neesmu stāvoša persona A/S Balticom, parasts klients un arī nereklamējos!
Saku kā ir un viss!!!

S Sandra 23.10.2009

Es tev Andri piekrītu visam teiktam, jo pati arī biju Viasat kliente un nebiju apmierināta ar Viasat pakalpojumu, tagad man arī ir Balticom internets un sūdzēties nevaru:))

I Ilona 23.10.2009

Viasat sūūūūūds:( :D A/S Balticom rulleeeeeeeeeeeee:)) turaties:)

H Hugo Djego 23.10.2009

Ar satelītu tehniku ir savādāk, nekā ar parastu TV, kurs pieslegts kabelim.Līdzko antena nav precīzi orientēta, signals ir vajāks un bildes nav vispār.Es nelietoju viasat un nekad to nedarīšu, man ir parastais sat uztverējs ar savu šķīvi, nevienam neko nemaksāju un arī tv neskatos, bet tas tā.
Ir jauzslēdz tas menu, kur rāda signāla un kvalitates amplitudu.Tas ir visiem ciparu sat uztvērējiem.Un tad ļoti uzmanīgi jacenšas regulet šķīvi gan horizontalā plaknē, censoties panakt max rādijumus uz abām skalam, tad nofiksējam antenu ar skrūvēm.Pēc tam to pašu darām arī vertikalā virzienā, līdz panakam max rādījumus.Pēc tam, kad antena nofiksēta, ejam uz mekletāju un meklējam visus kanalus no jauna.Nav jābūt elektronikas inženierim, lai to saprastu, vajag kādu veci, kas saprot, ko dara.Pievelkot skrūves ar jāseko signālu līmenim, jo antena pakustēsies par grāda desmitdaļu un viss izmainisies.Tad vel lietus laikā mainas antenas virsmas laukums, atkal radioviļņi netiek pietiekoši labi savakti un orienteti uz galviņu-atkal pasliktinās signāla līmenis, var pazust dazi kanali.Ari ziema, kad snieg-tas pats.Sniegs akurāti janoslauka no antenas un galviņas.
Ja regulējot neizdodas panak normalu signala limeni, tad iespējasm ir bojata galviņa.Ir bijusi gadijumi, kad pat jauna galviņa nedod vajadzīgo signalu un var uztvert tikais pēcīgākos kanalus.
Un, ja visu izdarot pareizi nav efekta, ir signals, bet kanali neiet-tad braucam virsū viasatam.Es te neizstāvu viasat, bet vairak runaju par lietām, kam japievērš uzmanība, neatkarīgi, ka to kantori sauc.

H Happy 24.10.2009

Viasat nav vainīgs par to ka tev sat-antena ir neprecīzi noregulēta. Man pat lietus laikā rāda jo ir stiprs signāls.

E eklērs 25.11.2009

piekrītu H. Man arī lietus, sniega gadījumā Viasat ļoti labi rāda. Par kanāliem nesūdzos, skatos tikai interesējošos (pārsvarā VSB un Discovery, arī Nat Geo HD) un tos pārējos neslēdzu.

V Ventuks 05.12.2009

Signālu ietekmē tikai ĻOTI stiprs lietus. Vai kāds īpašs negaisa mākonis. Bet šīs lietas ir ļoti retas un īslaicīgas. Visdrīzāk tiešām ir precīzi jāpieregulē antena.
Bet ar līguma laušanām un summām te nav ko rakstīt - labāk paņem līgumu un izlasi, kas un kā.