www.sudzibas.lv Viasat neinformē klientus par cenu paaugstināšanu

Viasat - neinformē klientus par cenu paaugstināšanu

Saņemot kārtējo sms no Viasat par to, ka ir nostrādājis automātiskais rēķins, bet nu summa ir cita :(
Nu, nav jau bēda par tiem 30 santīmiem, bet škrobe, ka tas kantoris nekad nav informējis par izmaiņām.
Nav jau obligāti vēstule jāraksta, bet uz e-pastkastīti jau atsūtīt brīdinājumu varētu.Par kanālu izmaiņām uzzināt var tikai Viasat mājas lapā, bet daudziem cilvēkiem nav tādas iespējas piekļūt internetam jebkurā laikā:(:(:(
P.S.Un sazvanīt Viasat ir sarežģīti, visi operātori ir aizņemti!!!

Z

C cilvēks 09.07.2008

Man vispār nav vairs komentāru par šo kantori, esmu vnk.šokā. Sazvanīt Viasat ir tāda problēma, ka ātrāk nomirt paspēšu. Vispirms klausulē atskan - informējam, ka gaidīšanas laiks pārsniedz 3 minūtes. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām...Atvainojiet arī mani, bet šīs Jūsu kantora problēmas klausījos jau 2 mēn. atpakaļ...Tad, jau uzreiz varēja pateikt, ka tā būs mūžīgi un gaidīšanas laiks var pārsniegt arī 9 min. Atvainojiet, bet man ir arī jāstrādā, nevis 10 min. jāklausās tajās, no galvas jau zināmās reklāmās un arī naudiņa par nodeldēto laiku man no gaisa nekrīt. Protams, kad nervi jau ir uz robežas un saprotot, ka operatori joprojām būs aizņemti vēl 10 minūtes, es nolieku klausuli un zvanu vēlāk, bet tur joprojām ir tas pats. Minūte pēc minūtes aiziet, bet sazvanīt kā nevar, tā nevar. Tā ir ņirgāšanās vai, jeb tādā veidā Jūs pelnat naudu?

V viasat ir negodigi 09.07.2008

piekritu visiem. viasat ir neforša kompānija. Bija reklāma, pieteicāmies, pa telefonu teic ka nevajadzēs NEVIENU SANTĪMU maksāt par uzstādīšanu! nu galīgi zvēre'ja, k a pieslēgšana būs pa velti!
bet-------> klausiet vien, beigās sastādīja rēķinu par 19 ls!!! jo redz esot dārgs kabelis, garš, un ceļa izdevumus arī jāmaksājot mums.

galīgi neforši.

C cilvēks 09.07.2008

Nu, par tām samaksām vispār labāk nerunāt. Piemēram - tik skaļi reklamētā reklāma - VIASAT, tikai par 6, 75 mēnesī- ha, ha, ha, zirgam jāsmejās. Un, kāpēc tad 6, 75 vietā katru mēnesi ir jāšķirās no 7, 59 LS? Kārtējais reklāmas triks un klajš falšs. Nolāpītie krāpnieki!!!

L Lauruxxx20 05.09.2008

Es arii nesaprotu siis firmas darbiibas, jo mes ar draugu izleemamm pieslegt viasat... visi zin ka karte jagaida 10 dienas... mums pirmais atnaaca rekins un pec 5 dienam tikai karte???bijam neizpratne, vel pat neesam piesleegusi bet jau jamaxaa...???:(

A adesso 04.10.2008

par cenu paaugstinashanu viasat informe, kiguma tas ir rakstits. vnk ne visi vel prot izklausit lidz galam akcijas noteikumus - tipa pirmo gadu ir puse no abonesanas maksas, otraja-jau pilna maksa.
vairaki cilveki kliedza par to uz operatoriem, bet pec tam tomer atvainojas.
LASIET LIGUMU UN JAUTAJIET TO, KAS NAV SAPROTAMS

S sarmitesirante 06.10.2008

man ar atnaca rekins pa ko jamaksa viasat sausmas ateicos no vinju pakalpojumiem ko vinji mums te zvanija un vienojamies ka ateicos no viasat pakalpojumiem vinji krapj muss pa cenu paaukstinajumu, veeluzdzen lielu rekjinu man vinss nau pieslegts, un stav 2 gadi kaste..esmu nomaksajusi visus reekjinus..kad ateicos turpinat maksat izdomaja vel visadas sms sutit laij baiditu mus..ta ir nirgasanas pa mums..es visparateicos no visa viasat pakalpojumiem..ta ir cilveku krapsana..Man vispār nav vairs komentāru par šo kantori, esmu vnk.šokā. Sazvanīt Viasat ir tāda problēma, Vardu sakot krapnieki!!!

E elza 06.10.2008

pilnīgi piekrītu visam sliktajam, kas ir teikts par viasat. tikai mums par uzstādīšanu paņēma Ls 55. galvenais mēnesi pirms līguma beigām neaizmirst atteikties no pakalpojuma.

I Iekritis 10.12.2008

Es par nelaimi noslēdzu līgumu un pēc pusgada sāka pienākt dīvaini rēķini - katrs ar savādākām summām un tagad pat pieprasa apmaksāt pakalpojumu trīskārši - tikko apmaksā mēnesi tā par to pašu mēnesi rēķins atkal klāt un summa lielāka un pēdējais ir vispār kronis - pienāca paildus rēķins par pusgadu un prasa vēl 100Ls pa virsu. Ar viņiem runāt bezjēdzīgi - skaka ka viss kārtībā tā tam jābūt - un nekādi nekomentē šādu acīmredzami neloģisku zagšanau.

P pesimists 16.02.2009

Pilnīgi piekrītu!!! Zinu pat gadījumu, ka man tuvam cilvēkam līgums uz jauno 2009 gadu tika slēgts uz 13, 50 Ls mēnesī, , bet tūlīt pēc līguma parakstīšanas, VIASAT atsūta glupu veidlapu, par to, ka Saeimas strikto likumu dēļ viņi arī spiesti pacelt cenas līdz 15 Ls, redz viņi ar to rēķinājušies nebija... bet vai tas cilvēks ar to rēķinājies bija?!? viņiem signāla pārraidīšana nesagādā pilnīgi nekādus fiziskus izdevumus, tik pogas nospiešana, no sava bunkura Rīgā. ... iedomājušies, ka spēs taisīt baigāko "varku""uz laucinieku rēķina.. un kļūt stāvus bagātiem pāris gados!ha! ... pēc EIROPAS STANDARTIEM SATELĪTTELEVĪZIJA NEMAZ NEDRĪKST PRASĪT MAKSU PAR KANĀLIEM KAS NAV TULKOTI UN VIASAT PAKETĒ TĀDU IR 60-70 %... PILNĪGA UZSPĻAUŠANA LIKUMIEM UN KĀRTĪBAI... UN VISPĀR NESAPROTU KĀ VIŅI VISI VĒL NAV CIETUMOS SALIKTI.

A atrisini 12.03.2009

SAT TV komplekts par vienreizeeju cenu.
Iegaadaajies vienreiz un nemaksaa nekaadas aboneeshanas un kartes nomas maksas.
www.atrisini.lv

Z Zinta 12.03.2009

Vēl šodien neesu saņēmusi atbildi, uz manis rakstīto vēstuli, kaut gan solīja atbildēt 24hlaikā.

O Oga 29.01.2010

Piekrītu visam negatīvajam. No katra stāsta var izlasīt daļiņu arī no savas prakses. Atteikties nav iespējams, rēķini nāk par mēnešiem uz priekšu, pretimnākšana - kas tā tāda? Vai tiešām neviens nespēj ar viņiem tikt galā? visi zina, ka viņi ir krāpnieki, bet neviens neko nedara??

V veronika 08.06.2010

Ko trakojat? Viasat ir superīga iespēja tikt pie televīzijas par 3.5 lašiem mēnesī, līdz 23.jūnijam un uzstādīšana bez maksas. Pie mums Latgalē tā arī ir iespēja skatīties Latvijas TV. Un visus kanālus, ne tā kā ar lattelecoma dekoderi, kurš nu jau pa vienai vien programmas sāk atslēgt.

G Gvido 31.08.2010

Aprīļa mēnesī man kā patstāvīgam VIASTA klientam telefona sarunā piedāvāja bezmaksas iegūt papildus dekoderu. Protams saprotot, ka nekā nav bez maksas noprasīju vai tiešām tas ir bezmaksas un kādas ir sankcijas ja vēlos no tā atteikties. Uz ko man atbildēja ka jebkurā laikā varēšu atgriezt uztvērēju un nekādu sankciju nebūšot.
Protams tagad, ka esmu nolēmis noskaidrojas ka tomēr sankcijas ir ... ok pats vainīgs neizlasīju visu līgumu... bet tomēr telefoniski mani maldināja.
Visas viasat sarunas tiek ierakstītas, tagad esmu pieprasījis šo te telefona ierakstu, lai pierādītu savu taisnību.

Bet ar to es negribu visu beigt es vēlos, lai visi viasat piekrāptie atsaucās uz šo ziņojumu. un kopa organizētu masveida Internet kampaņu pret viasat.
Ir cilvēki kurus varam uzrunāt un lūgt lai atslēdzās no ši pakalpojuma sniedzēja kā arī domāju ja mēs savākt pietiekami lielu cilvēku masu Baltkoms vai Izzi vel naudu iedos, lai šo konkurentu zem ūdens pagrūstu. Gribi piedalīties PIRMAJĀ PRET KORPARATĪVAS BEZATBILDĪBAS KAMPAŅĀ ? piesakies [slēpt]@gmail.com

Bloggeri, Tweetotāji, un citu socialo tīklu darboņi atsaucieties kopā mums tas izdosies! Piedodiet beidzot kādam kārtības jāievieš.

PĀRSUTIET AICINĀJUMU TĀLĀK!