www.sudzibas.lv Viasat Neievēro līguma noteikumus

Viasat - Neievēro līguma noteikumus

Pagājušajā gadā atteicāmies no Viasat pakalpojumiem, jo šie bez brīdināšanas pacēla cenu. Pēc pāris nedēļām Viasat zvana un piedāvā labākus nosacījumus - Ls 5.99 mēnesī, ja noslēdzam automātisko maksājumu līgumu. Mēs bijām ar mieru. Līgumu pēc vairākkārtējas zvanīšanas saņēmām pēc 2.5 mēnešiem, kas beigu beigās nemaz nebija vajadzīgais. Pēc mēneša saņemu rēķinu par 7.59. Zvanu jautāt, kāpēc tā, izrādās, ka nebija atsūtījuši to automātisko maksājumu līgumu. Gaidu atkal. Kad pacietība izsīka, devos uz banku, lai noslēgtu to līgumu tur. Pēc trim nedēļām atnāk jauns rēķins, kur atkal summa - Ls 7.59. Šoreiz atruna - tas par perioda pagarināšanu. Par perioda pagarināšanu, kaut mēs pakalpojumu rēķinā norādītajā laikā neesam saņēmuši?! Viss, pietiek un šie vēl nekaunas zvanīt un jautāt, kā esam apmierināti ar Viasat darbu!!!

A

Komentāri (1)

N No.Name.Jurists 11.10.2010

Kāda šobrīd procesā esoša lietvedība par atslēgšanos no VIASAT-a, netaisnīgiem līguma nosacījumiem, nosacījumu pārskatīšanu, parāda piedziņu utml. Pirms pāris mēnešiem šiem tika pajautāts viedoklis, ko nez viņi teiks par tādu fīči (visas mūsu sarakstes atrādīšanu tautai). Viņi neatbildēja, tāpēc izpildu savu VIASATAM doto solījumu materiālus publiskot. Varbūt kādam noder, lietojiet. Links no gmail doķiem --> http://bit.ly/d32ohN

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes