www.sudzibas.lv Viasat Negodīgu līgumu uzspiešsana

Viasat - Negodīgu līgumu uzspiešsana

Viasat rullē!!! Punkts no jaunā viasat līguma:

7. VIASAT izsniegto rēķinu nesamaksāšanas līdz tekošā mēneša pēdējam datumam gadījumā, pakalpojuma sniegšana Klientamtiks pārtraukta un atjaunota tikai pēc pilnīgas rēķina apmaksas. Ja VIASAT ir bijis spiests pārtraukt pakalpojuma sniegšanu nesavlaicīga rēķina apmaksas dēļ, Klientam par pakalpojuma sniegšanas pārtraukuma laiku ir jāmaksā VIASAT abonēšanas maksa pilnā apmērā kā par sniegtu pakalpojumu.

Tas ir vis čistākais monopols. Viņi jau laikam iedomājas, ja cilvēkam rēķins ir kavēts, tad jau noteikti ļaunprātīgi. Un kāda hrena pēc man un citiem būtu jāmaksā par nesaņemtu pakalpojumu?????????

G Gvido 31.08.2010

Aprīļa mēnesī man kā patstāvīgam VIASTA klientam telefona sarunā piedāvāja bezmaksas iegūt papildus dekoderu. Protams saprotot, ka nekā nav bez maksas noprasīju vai tiešām tas ir bezmaksas un kādas ir sankcijas ja vēlos no tā atteikties. Uz ko man atbildēja ka jebkurā laikā varēšu atgriezt uztvērēju un nekādu sankciju nebūšot.
Protams tagad, ka esmu nolēmis noskaidrojas ka tomēr sankcijas ir ... ok pats vainīgs neizlasīju visu līgumu... bet tomēr telefoniski mani maldināja.
Visas viasat sarunas tiek ierakstītas, tagad esmu pieprasījis šo te telefona ierakstu, lai pierādītu savu taisnību.

Bet ar to es negribu visu beigt es vēlos, lai visi viasat piekrāptie atsaucās uz šo ziņojumu. un kopa organizētu masveida Internet kampaņu pret viasat.
Ir cilvēki kurus varam uzrunāt un lūgt lai atslēdzās no ši pakalpojuma sniedzēja kā arī domāju ja mēs savākt pietiekami lielu cilvēku masu Baltkoms vai Izzi vel naudu iedos, lai šo konkurentu zem ūdens pagrūstu. Gribi piedalīties PIRMAJĀ PRET KORPARATĪVAS BEZATBILDĪBAS KAMPAŅĀ ? piesakies [slēpt]@gmail.com

Bloggeri, Tweetotāji, un citu socialo tīklu darboņi atsaucieties kopā mums tas izdosies! Piedodiet beidzot kādam kārtības jāievieš.

PĀRSUTIET AICINĀJUMU TĀLĀK!